تاریخچه مختصری از گروه های متفکر

[ad_1]

یکی از با نفوذ ترین و پرفروش ترین کتاب در تمام زمان نوشته شده بود در سال 1937 توسط ناپلئون هیل. در کتاب خود در استقلال مالی و موفقیت شخصی فکر می کنم و رشد غنیشد با الهام از چند میلیونر اندرو کارنگی که به اشتراک گذاشته شده خود را فرمول موفقیت با تپه بیش از پنجاه سال پیش وقتی هیل یک پسر بچه بود.

وقتی کارنگی بود که تپه درک کرده بود ایده و پر اهمیت از آنچه او به اشتراک گذاشته بود پرسید هیل اگر او خواهد بود مایل به صرف بعد از بیست سال و یا بیشتر در حال آماده شدن برای آن را به جهان است. هیل با شوق و ذوق به توافق رسیدند. مسلح با کارنگی همکاری و مصاحبه با یکی دیگر از 500 مردان ثروتمند او به قول خود نگه داشته و اختصاصی زندگی خود را برای آوردن پیام خود را به مردم در تمام جنبه های زندگی به طوری که آنها بیش از حد می تواند اعمال اصول و رسیدن به ثروت است.

یکی از قدرتمند ترین اصول ناپلئون هیل نوشت: در مورد خود کتاب گام نهم: قدرت ذهن استاد. او تعریف می کند به عنوان یک متفکر “هماهنگی دانش و تلاش در روح هماهنگی بین دو یا چند نفر برای نیل به یک هدف مشخص.”

شما ممکن است شنیده عبارت “کل بزرگتر از مجموع اجزاء آن است.” هیل نوشت: در مورد این مفهوم از قدرت نمایی از یک متفکر داد زمانی که او اظهار داشت: “هیچ دو ذهن همیشه با هم می آیند بدون نتیجه ایجاد یک سوم نامرئی و نامحسوس نیروی که ممکن است تشبیه به یک سوم ذهن است.” وجود دارد یک همکاری است که رخ می دهد زمانی که مردم گرد هم می آیند به پازل از یک مشکل و یا انجام کارهای خوب است که نیش ترمزی میزند از راه حل ها و ایده هایی که هرگز رخ داده است را به یکی از اعضای گروه به تنهایی.

نام های زیر در تاریخ آمریکا آموخته است و با استفاده از آن را عمیق و پیشرفت در بسیاری از مناطق به بهبود زندگی ما است.

بنجامین فرانکلین تشکیل یک باشگاه کوچک در 1727 ساخته شده از مشاغل صنعتگران و تجار است که او لقب Junto. آنها ملاقات یک شب در هفته با هر کس که در آن به کمک یکدیگر موفق توسط معرفی کتاب داران و دوستان به یکدیگر است. اصلی Junto مسئول بسیاری ساخته شده است که زندگی ما را بهتر, چنین به عنوان اولین بیمارستان ما برای اولین بار کتابخانه ادارات پلیس و داوطلب آتش بخش آسفالت خیابان ها و دانشگاه پنسیلوانیا است. این گروه به طول انجامید 40 سال در حال تحول به آمریکا فلسفی انجمن.

توماس ادیسوناحتمالا بهترین و شناخته شده برای اختراع لامپ بود مطمئنا ترین مخترع پرکار از همه زمان ها با 1,093 اختراع ثبت شده به نام خود را. آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که او پس از درک این متفکر مفهوم است که او نیز یک سیستم برای اختراع. باور ضرب المثل قدیمی است که دو سر بهتر از یک, در سال 1887 او راه اندازی اختراع خود کارخانه در West Orange, New Jersey, که در آن او را گرد هم آورده مردم با مناطق مختلف از تخصص و آنها را مشغول به کار در تیم رویایی در پروژه های. بیش از نیمی از کسانی که اختراع ثبت شده به دست آورده بودند در طول 44 سال کار در اختراع خود کارخانه و آمد از این متفکر تیم است.

هنری فورد شروع کسب و کار خود را حرفه ای معلول با فقر و بی سوادی. در عرض ده سال او تسلط خود را معلولیت و رفت تا تبدیل به یکی از ثروتمندترین مردان در آمریکا است. آقای فورد دوستی با توماس ادیسون و ارتباط خود را (و قدرت مغز) با Harvey, Firestone لوتر Burbank و John Burroughs بودند کاتالیزور به برجسته ترین دستاوردهای.

این ایده از یک متفکر داد می رود صدها و حتی هزاران سال. سقراط به حال آکادمی خود را. رهبران جهان را به حال خود گروه مشاوران. عیسی شاگردان خود را. شاه آرتور به حال خود را شوالیه های میز گرد. آنها ممکن است نامیده شده است که به طور خاص اما همه گروه های متفکر. بنابراین شما آن را غیر ممکن است برای دادن اعتبار به هر یک فرد یا گروه برای ایجاد مفهوم یک متفکر.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>