بیت کوین استخراج شده را کجا نگه داریم؟

[ad_1]

 امروزه، بیت کوین و در مجموع رمز‌ارز‌ها، توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. در نتیجه، نگهداری رمز‌ارز استخراج‌شده (ماین‌شده) در حفظ امنیت این فضا بسیار حائز اهمیت است. اما با وجود پیچیدگی‌های خاص این عرصه، چطور و چگونه از بیت کوین خود، نگهداری کنیم؟
امنیت سرمایه
نحوه نگهداری دارایی‌ها همواره یکی از دغدغه‌های مهم سرمایه‌گذاران به شمار می‌رود.در زمینه حفاظت امن از ارز‌ها، کیف پول‌های رمز‌ارزی به کمک معامله‌گران آمده و خدمات متنوعی در همین راستا ارائه کرده‌اند.علاقه‌مندان به بازار هیجان‌انگیز ارزهای دیجیتال می‌توانند با استفاده ازیک کیف پول امن، اولین گام برای سرمایه گذاری در این بازار نوظهور را بردارند.
کیف پول‌های ارزهای دیجیتال، نرم افزارهایی هستند که به منزله یک رابط بین شما و بلاک چین‌های مختلف عمل کرده و نقل و انتقالات آن‌ها را ممکن می‌سازند.شما می‌توانید با نگهداری رمز‌ارز‌های خود در کیف پولی معقول، سرمایه خود را حفظ کنید. بدین جهت، انتخاب کیف پول مناسب و امن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
انتخاب کیف پول
به دنبال اعمال تحریم‌های جدی علیه ایران و مشکلاتی که کاربران ایرانی در ساخت کیف پول در پلتفرم‌های خارجی دارند، نگهداری دارایی در این صرافی‌ها با ریسک بالایی همراه است. صرافی های خارجی بسیاری وجود دارند که به بهانه تحریم‌ها، دسترسی ایرانیان را به دارایی‌هایشان مسدود کرده و هیچ دلیل قانع کننده‌ای نیز برای اقدامات خود ارائه نکرده‌اند. در نتیجه، بهترین گزینه برای نگهداری ارزهای دیجیتال کاربران ایرانی، ثبت نام در سایت‌های مطمئن و ایمن داخلی است که با بهره‌گیری از تیم پشتیبانی فارسی زبان، در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، آن‌ها را در امر حفاظت از دارایی‌هایشان کمک می‌کنند.
کیف پول‌های رمز‌ارزی به دو دسته نرم‌افزاری و سخت‌افزاری طبقه‌بندی می‌شوند. کیف پول سخت‌افزاری، دستگاهی فیزیکی است که به‌طور ویژه برای ذخیره‌سازی دارایی‌های دیجیتال طراحی شده است. کیف پول نرم‌افزاری را نیز می‌توانید روی تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی خود نصب کنید و به وسیله آن، ارز دیجیتال ارسال، دریافت و یا ذخیره کنید. در نظر داشته باشید که امکان ترید در کیف پول‌های سخت‌افزاری وجود ندارد و این دسته از کیف پول‌ها تنها برای ذخیره و نگهداری مناسب هستند.
تمایز اکسکوینو از سایر کیف پول‌ها
سامانه دانش‌بنیان اکسکوینو یکی از مطمئن‌ترین سایت‌های داخلی در جهت تامین امنیت دارایی سرمایه‌گذاران به شمار می‌رود. این سامانه، با ارائه کیف پول‌های اختصاصی و رایگان مختص به هر کاربر توسط یک اپلیکیشن با رابط کاربری آسان، اقدام ارزشمندی در جهت هموار‌سازی مسیر تجارت بین‌المللی انجام داده است. دارندگان کیف پول‌های نرم‌افزاری اکسکوینو به راحتی می‌توانند رمز ارز مورد نظر خود را به ارزهای دیگر تبدیل کرده و با ترید در این حوزه به کسب سود بپردازند. این سامانه ضمن ارائه امکانات به‌روز، احتمال از دست رفتن سرمایه را با تامین امنیت تراکنش‌های کاربران به صفر می‌رساند.
دسترسی کاملا رایگان هر کاربر به بیش از 20 کیف پول اختصاصی برای هر ارز، از مهم‌ترین خصوصیات کیف پول‌های اکسکوینو به شمار می‌رود. همچنین، وجود مزایایی از قبیل حفظ امنیت دارایی‌های کاربران، امکان تبدیل دارایی‌ها به یکدیگر در بستری یکپارچه و امن، دسترسی سریع به سرمایه از طریق اپلیکیشن اندروید و محافظت از دارایی کاربران ایرانی در برابر تحریم‌های بین المللی، این کیف پول را از سایر کیف پول‌های موجود متمایز می‌سازد.
سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارزهای دیجیتال در ایران می‌توانند از طریق ثبت‌نام در سایت یا اپلیکیشن اکسکوینو در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به راحتی به مدیریت کیف پول‌های اختصاصی خود پرداخته و در ضمن حفظ سرمایه، از نوسانات موجود سود کسب کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>