بهترین کیبوردهای مکانیکی ارزان قیمت 2020 (زیر 50 دلار / 100 دلار)

صفحه کلیدهای مکانیکی احساس کاملی دارند. آنها از هر سکته مغزی بازخورد لمسی خوبی دارند. عملکرد صفحه کلیدهای مکانیکی باعث می شود تا آنها برای بازی و تایپ محبوب شوند.

مشکل این است که صفحه کلیدهای مکانیکی همیشه ارزان نیستند. یافتن بهترین صفحه کلید مکانیکی با بودجه فرایندی برای مقایسه چندین ویژگی است. اگر به اندازه کافی صبور نباشید ، ممکن است با کیبورد ارزان قیمت ساخته شده باشید که به رفع نیازهای بازی و تایپ کردن شما نزدیک نشود.

ما بهترین کیبوردهای مکانیکی ارزان قیمت را زیر 50 و 100 دلار جمع آوری کرده ایم. ما معتقدیم که این مقاله به شما کمک می کند هنگام خرید با بودجه محدود ، بهترین صفحه کلید را برای نیازهای خود پیدا کنید.

مطالب [ نمایش ]

ویژگی هایی که باید در کیبوردهای مکانیکی ارزان قیمت در نظر بگیرید
کیبورد اندازه کامل در مقابل 10 صفحه کلید بدون کلید در مقابل 60٪ صفحه کلید مکانیکی
اندازه صفحه کلید شما مورد توجه بسیاری است. صفحه کلیدهای سایز کامل یا صفحه کلیدهای ANSI 104 یا ISO 105 هستند. آنها همه کلیدها ، از جمله پد شماره را دارند. صفحه کلید 10 Keyless دارای شماره شماره نیست ، اما شامل تمام دکمه های دیگر از جمله کلیدهای عملکرد است. طراحی نهایی که باید در نظر بگیرید صفحه کلیدهای مکانیکی 60٪ هستند. این سبک ردیف عملکرد ، کلید شماره یا کلیدهای جهت دار را ندارد. در نتیجه ، صفحه کلیدهای مکانیکی 60٪ کم حجم ترین صفحه کلیدهای موجود هستند.

رفتار سوئیچ
هنگامی که دکمه را فشار می دهید ، کیبوردها متفاوت واکنش نشان می دهند. برخی از تایپیست ها یا گیمرها نسبت به یک سبک نسبت به دیگری اولویت دارند. اگر مطمئن نیستید که کدام یک از رفتارها برای شما بهتر است ، قبل از تعیین سبک مناسب برای انگشتان خود ، آزاری چند سبک مختلف را ضروری نیست.

کلیدهای تغییر دهنده
در هنگام فشار دادن کلید ، کلیدها دارای صدای برجسته ای هستند که به دنبال آن یک صدای کلیک می شود.

سوئیچ های لمسی
کلیدها همچنین از طریق فشار دادن دارای یک نیمه راه انداز هستند ، اما صدای کلیک از آن پیروی نمی کند.

سوئیچ های خطی
این سوئیچ ها برای کار ساده هستند. آنها بدون هیچ گونه ضرب و جوش یا صدای کلیک بالا و پایین حرکت می کنند. در اصل سوئیچ ها خاموش هستند.

نوع سوئیچ
سوئیچ های مختلف زیادی در صفحه کلید مکانیکی وجود دارد. در این بخش انواع رایج مانند سوئیچ های Cherry MX ، Kailh ، Steel Series و Romer-G را بررسی خواهیم کرد. Cherry MX به دلیل گزینه های بیشمار اختراع شده مشهورترین برند سوئیچ است: MX Black ، MX Blue ، MX Brown و MX Red.

گیلاس MX آبی
سوئیچ های Cherry MX Blue یک بازخورد کلیک و لمسی مجزا دارند. نویسندگان و تایپیست های حرفه ای آنها را ترجیح می دهند زیرا به شما امکان می دهند به محض ثبت نام ، صفحه کلید را حس کنید. به شما امکان می دهد که به دلیل فاصله کم تحرک ، سریع تایپ کنید.

Cherry MX Black
سوئیچ های Cherry MX Black خطی هستند. آنها به دلیل عدم بازخورد لمسی ، نیاز به کلیک کردن دارند. سوئیچ ها دارای قدرت محرک بالایی هستند که برای تایپیست ها ایده آل نیست. اما اگر طرفدار بازی های تیرانداز اول شخص باشید ، احتمالاً نسخه Cherry MX Black را ترجیح می دهید.

گیلاس MX قهوه ای
سوئیچ های Cherry MX Brown از توازن خوبی در نیروی تحریک ، مسافت و بازخورد لمسی برخوردار هستند. آنها برای اکثر بازی ها ترجیح داده می شوند ، زیرا می توانید هنگام ایجاد یک کلید فشرده احساس کنید. آنها به شما اجازه می دهند چندین اشتباه را با اشتباهات کمتری فشار دهید. تایپیست ها همچنین از این سوئیچ ها طرفداری می کنند زیرا مانند سوئیچ های آبی بلندی ندارند.

گیلاس MX قرمز
سوئیچ های Cherry MX Red کمترین نیروی تحریک را در خط Cherry MX دارند. آنها بازخورد لمسی زیادی ندارند زیرا کلید خطی است. مستقیم و پایین می رود. به دلیل نیروی کم تحرک و فاصله کم تحرک ، بعد از ساعت ها بازی احساس خستگی نخواهید کرد.

سوئیچ های Razer
Razer سوئیچ های خود را به عنوان سوئیچ های نارنجی ، سبز و زرد نامگذاری کرده است. Razer Orange Switch بسیار شبیه به سوئیچ Cherry MX Red است. دارای قدرت محرک 45cN با بازخورد لمسی و صدای بدون کلیک است.

Razer Green Switch لمس و لمس است. مسافت تحریک طولانی و نیروی محرک متوسط ​​50CN را ارائه می دهد. سوئیچ ها برای بسیاری از صفحه کلید های بازی استفاده می شوند.

سوییچ زردر Razer کمترین نقطه تحرک را در تنها 1.2 میلی متر دارد. این خطی است که بازخورد لمسی ندارد و ساکت است. این سوئیچ ها معمولاً در بازی های سریع قدم استفاده می شوند.

سوئیچ های Kailh و Romer-G
Kailh سوئیچ های مشابه به سوئیچ های Cherry MX دارد. نسخه قرمز یک سوئیچ خطی است ، و قهوه ای یک سوئیچ لمسی است. در ضمن ، آبی یک سوئیچ لمسی و لمسی است.

Romer-G یک سوئیچ لمسی است که در برخی از صفحه کلیدهای مکانیکی Logitech دیده می شود. وزن آن مانند Cherry MX Red در 45cN است.

نور پس زمینه اصلی
نور پس زمینه اصلی بیشتر برای گیمرها مهم است. گیمرها بین سرمایه گذاری روی یک صفحه کلید با نور پس زمینه تک رنگ یا روشنایی RGB گزینه ای دارند. روشنایی RGB به شما امکان می دهد برای تسلط نهایی صفحه کلید ، به هر کلید یک رنگ اختصاص دهید.

نورپردازی در نورپردازی نیز بسیار مهیج است زیرا در محیط های کم نور می تواند روشنایی کند. این صفحه کلید مکانیکی از ویژگی های ویژه و متمایز است زیرا نسخه های ارزان قیمت به ندرت دارای بیش از یک رنگ نور پس زمینه هستند.

بهترین کیبوردهای مکانیکی ارزان قیمت زیر 50 دلار
1.صفحه کلید مکانیکی دارای نور پس زمینه LED Redragon K552 KUMARA

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: Redragon K552 KUMARA ساخته شده است تا فشرده بماند. در نتیجه ، این مدل برای حفظ خواسته های یک صفحه کلید کوچک در عین حفظ سودمندی کامل طراحی شده است.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
Redragon K552 KUMARA کوچک است اما گزینه ای عالی برای بازی و تایپ کردن است. سوئیچ های سفارشی آن معادل Cherry Blue هستند ، بنابراین انتظار بازخورد لمسی و حداکثر دوام را دارید. سوئیچ های با کیفیت بالا طول عمر طولانی را برای Redragon K552 KUMARA تضمین می کنند.

کیبوردهای قالب تزریق شده با دو ضربه به گونه ای طراحی شده اند که نور پس زمینه قرمز مناسبی را به شما امکان می دهد به طوری که هیچ وقت یک کلید اصلی را از دست ندهید. این واحد از نور پس زمینه قرمز بهره می برد که با توجه به اینکه صفحه کلید برای نسخه مکانیکی مقرون به صرفه است ، علاوه بر این قیمت خوبی دارد. کاربران ممکن است تنظیم روشنایی را متناسب با روشنایی دقیق شما تنظیم کنند.

صفحه کلید K552 KUMARA دارای یک صفحه فلزی برای پایه و اساس کلیدها است. این کمک می کند تا دوام لوازم جانبی در کنار پایه آلومینیوم درجه هواپیما تأیید شود. همه کلیدها ضد روح هستند و شامل ده کلید چندرسانه ای است.

ویژگی های مناسب
Redragon K552 KUMARA جمع و جور است. فقط 87 کلید وجود دارد که شما می توانید ماوس را برای اهداف بازی و تایپ نگه دارید. حتی اگر USB جدا نشدنی باشد ، می توانید بدون خطر آسیب دیدن آن را بسته بندی کنید. با این حال ، این واحد کمی سنگین تر از اکثر 10 طرح Keyless است. در نتیجه ، ما شما را برای حمل آن در مسافت های طولانی پیش بینی نمی کنیم.

به طور کلی
Redragon K552 KUMARA یک صفحه کلید قابل اعتماد از یک مارک مورد علاقه است. تایپ کردن و بازی کردن راحت است. مدل صرفه جویی در فضا هیچ ویژگی عملکردی را قربانی نمی کند. نور پس زمینه قرمز یک ویژگی فوق العاده در صفحه کلید مکانیکی است که این قیمت مقرون به صرفه است.

طرفداران
پروفایل کوچک برای میزهای شلوغ
سوئیچ های سفارشی Outemu بازخورد دقیقی دارند
کلیدهای بادوام در صفحه پایه فلزی
نور پس زمینه قرمز یکنواخت به دلیل داشتن صفحه کلید در قالب تزریق دوتایی
12 کلید چندرسانه ای
12 کلید چندرسانه ای
کیبورد های قابل جدا شدن برای تمیز کردن

منفی
این صفحه کلید دارای کلیدهای ماکرو نیست

2.صفحه کلید بازی مکانیکی EagleTec KG011

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: صفحه کلید بازی EagleTec KG011 مکانیکی بازی با دقت با اجزای قوی ساخته شده است تا طول عمر آن بهبود یابد. ارزش هر دلار و خیلی چیزهای دیگر را دارد.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
صفحه کلید بازی مکانیکی EagleTec KG011 مجهز به بدنه آلومینیومی با درجه هواپیما و صفحه پایه محکم ABS است. در نتیجه می توانید انتظار داشته باشید روی صفحه کلید سرمایه گذاری کنید که در برابر سوءاستفاده زیادی مقاومت کرده و برای مدتی ماندگار خواهد شد. درپوش کلیدهای این مدل قالب تزریق دوتایی ارائه شده است که ضمن جلوگیری از محو شدن حروف ، نور پس زمینه را به طور یکنواخت نشان می دهد.

این صفحه کلید همچنین به دلیل تعویض کلیدهای آبی ساخته شده ، برای تایپ کردن عمومی راحت است. KG011 در صورت فعال شدن کلید ، بازخورد لمسی قابل تحسین و کلیک شنیدنی دارد. در زمان تایپ کردن باعث صرفه جویی در زمان شما می شود و همچنین به شما در تایپ دقیق تر کمک می کند. حدس در مورد اینکه آیا کلید تأیید شده یا خیر ، دیگر مشکلی نیست.

صفحه کلید بازی EagleTec KG011 Mechanical Keyboard یکی از این صفحه کلیدها نیست که کلیدهایی را دارد که تقریبا یک سال پس از خرید جدید آن شروع به چسبیدن می کند. سوئیچ های مکانیکی برای مقاومت در برابر پانچ و استفاده سنگین در دفاتر ساخته شده اند.

ویژگی های مناسب
همه 104 کلید کاملاً ضد روح هستند. این صفحه کلید همچنین از کلید برگشت N- کلید که برای بازی قابل استفاده است پشتیبانی می کند. این واحد می تواند در برابر نشت مایعات معمولی مقاومت کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که صفحه کلید را در اسرع وقت پس از تصادف در محل کار یا خانه پاک کنید. کلیدهای WASD و فلش قابل تعویض هستند در حالی که کلید WIN هنگام بازی غیرفعال می شود. این ویژگی ها به EagleTec KG011 اجازه می دهد اگر یک بازیگر باشید ، عملکرد خوبی داشته باشد.

حکم
EagleTec KG011 به بازی اختصاص داده نشده است اما برای این منظور از ویژگی های کمی برخوردار است. در عوض ، آن را با تعالی برای تایپ کردن و کارهای اداری انجام می دهد. این صفحه کلید برای ماندگاری با صفحه پایه و محافظت در برابر لکه گیری طراحی شده است.

طرفداران
ساخت آلومینیوم و ABS با کیفیت بالا از هواپیما
از سوئیچ های مکانیکی دقیق و سفارشی استفاده می کند
نور پس زمینه LED آبی
کلیدهای WASD و فلش قابل تعویض
صفحه کلید بادوام که در هنگام تمیز کردن ASAP می تواند در برابر نشت مقاومت کند

منفی
برای بازی قابل تنظیم نیست

3.صفحه کلید مکانیکی مقاوم در برابر آب TOMOKO

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: صفحه کلید مکانیکی مقاوم در برابر آب TOMOKO دقت تایپ بالا با بازخورد قابل توجه لمسی را ارائه می دهد. صفحه کلید انتخابی عالی برای تایپ کردن و برنامه نویسی است.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
صفحه کلید مکانیکی TOMOKO یک طراحی مقاوم در برابر آب و حتی مجهز به سوراخ های تخلیه را ارائه می دهد. این تضمین می کند که صفحه کلید شما حتی در صورت ریزش اتفاقی ، عملکردی داشته باشد و از سیستم خارج نشود. این محصول دارای کشنده ای برای صفحه کلید است که حتی می توانید برای تمیز کردن جزئیات بیشتر آن را حذف کنید.

TOMOKO سوئیچ های آبی را با یک کلیک شنیدنی و بازخورد لمسی واضح برای صفحه کلید تولید کرد. این دقت بالایی را فراهم می کند که علامت های خطا و خطاها در تایپ را از بین می برد. علاوه بر این ، می توانید به لطف بازخورد لمسی ، صفحه کلید را برای اهداف برنامه نویسی و وارد کردن داده ها حساب کنید. همه 87 کلید ضد فشار برای پرسهای کلیدی بدون درز هستند. می توانید چندین کلید را به طور همزمان فشار دهید تا بتوانید چندین ترکیب را بدون ورودی های متضاد وارد کنید.

ویژگی های مناسب
صفحه کلید با قطعات با کیفیت بالا و توجه به جزئیات ساخته شده است. ABS توسط یک پایه فلزی تکمیل می شود. کلیدها با چاپ لیزری بوده و فرم آبشاری را ارائه می دهند. ساخت و ساز به شما کمک می کند تا دست خود را در زاویه ای راحت نگه دارید تا از خستگی ساعت ها از تایپ کردن یا بازی جلوگیری کنید.

حکم
بدون شک توموکو ساخته شده است یک مدل اعتماد برای اهداف مختلف وجود دارد. این کیبورد ارگونومیک است تا حداکثر راحتی و حداقل خستگی دست را به حداقل برساند. این صفحه کلید کمکی است که دوست دارید از آن در دفتر یا به عنوان یک صفحه کلید یدکی در خانه استفاده کنید.

طرفداران
طراحی ضد اسپل برای حوادث
بازخورد لمسی با یک کلیک شنیدنی
کلیدهای کنترل رسانه
ABS با کیفیت بالا و صفحه پایه فلزی
کلیدهای ارگونومیک برای کاهش خستگی دست

منفی
کیفیت صفحه کلید می تواند بهتر باشد

بهترین تلسکوپ های ارزان قیمت 2020 (زیر 200 دلار / 500 دلار)بیشتر ببین
4.صفحه کلید بازی مکانیکی Bluefinger

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: صفحه کلید بازی مکانیکی Bluefinger دارای یک سطح ترک منحصر به فرد است که یک انتخاب جذاب برای گیمرها است. مواد ABS هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
هنگامی که شما به یک صفحه کلید بازی ارزان فکر می کنید ممکن است فاقد چندین ویژگی باشد ، با این حال ، Bluefinger با نسخه صفحه کلید مکانیکی ارزان آن را به درستی دریافت کرد. صفحه کلید دارای نور پس زمینه است و سه رنگ مختلف از جمله LED بنفش ، آبی و قرمز را ارائه می دهد. شما می توانید در هر زمان و با استفاده از کلیدهای عملکرد ، این رنگ ها را تغییر دهید. سه حالت تنفس متناوب نیز وجود دارد.

صفحه کلید در حال کار با ABS در وضعیت خوبی قرار دارد. این محصول دارای کیفیتی با کیفیت و قابل اعتماد است. کلیدهای آن از بازخورد لمسی بسیار خوبی برخوردار هستند که پاسخهای سریع و دقیق مورد نیاز در تایپ و حتی بیشتر از آن را در بازی ها نشان می دهد. تمام کلیدها کاملاً ضد روح هستند. این ارائه می دهد تا 19 کلید بازگرداندن کلید برای ارائه کلید های مختلف. 10 کلید داغ رسانه ای در دسترس هستند تا امکان کنترل سریع موسیقی شما مانند جستجوی یک آهنگ یا افزایش صدا فراهم شود.

ویژگی های مناسب
صفحه کلید بازی مکانیکی Bluefinger با ویژگی های باورنکردنی از جمله قالب تزریق دو ضربه به صفحه کلید لود شده است. این تضمین می کند که روشنایی یکنواخت باشد و کلیدهای صفحه کلید در حالت درجه یک باقی بمانند. صفحه کلید در رنگهای مختلف با کلیدهای عملکرد قابل تنظیم است. کاربران می توانند یک سوئیچ رنگی واحد یا سه رنگ مختلف را برای یک تنظیم واقعا شخصی جایگزین کنند.

حکم
صفحه کلید بازی مکانیکی Bluefinger راحت و بی دردسر برای استفاده است. لوازم جانبی یک سطح ترک خورده به شما می دهد که این روزها با گیمرها مرسوم است. این مدل یک نسخه سطح ورودی است که به دلیل چند گزینه قابل تنظیم ، عملکرد بازی اصلی را در اختیار شما قرار می دهد.

طرفداران
بدنه با کیفیت ABS برای دوام
سه نوع رنگ LED
رنگ های قابل تنظیم
سطح ترک با کیبورد قالب تزریق دوتایی

منفی
کلیدهای قابل برنامه ریزی برای بازی را از دست می دهد

بهترین کیبوردهای مکانیکی ارزان قیمت زیر 100 دلار
1.صفحه کلید بازی مکانیکی Rosewill (RK-9000V2 BR)

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: تایپ کردن جامد و عملکرد بازی. این صفحه کلید به خوبی ساخته شده با چند زنگ و سوت در عین حفظ عملکرد بی عیب و نقص است.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
کیبورد بازی مکانیکی Rosewill (RK-9000V2 BR) گزینه خوبی برای بازی های روزمره است با وجود عدم وجود نور پس زمینه. صفحه کلید که دارای سوئیچ های Cherry MX Brown است. سوئیچ ها پاسخگویی بالایی را به شما می دهند تا بتوانید با سرعت در حال فشار دادن کلیدها باشید تا در بازی های فشرده عقب نمانید.

این تابع دارای کلید N کلیدگردانی است که به شما امکان می دهد تا چندین کلید ترکیبی را ایجاد کنید. این یک جنبه اساسی بازی است زیرا می توانید با استفاده از پرس های کلیدی همزمان دشمنان را از بین ببرید. این واحد همچنین کلیدهای میانبر را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تنظیم صوتی خود را بدون ترک صفحه کلید کنترل کنید.

کیبورد بازی مکانیکی Rosewill (RK-9000V2 BR) ساخته شده است که با ماندگاری 50 میلیون کلید عمر دارد.

ویژگی های مناسب
یک ویژگی اساسی مدل صفحه پایه فلزی است. صفحه پایه یک پایه محکم برای کلیدها ایجاد می کند حتی اگر بدنه از پلاستیک مات تشکیل شده باشد. این کیبورد سیمی است و با کابل USB فروخته می شود. در مورد اتصال کابل شکایاتی وجود دارد زیرا هیچ گونه پشتیبانی از کابل ندارد.

به طور کلی
صفحه کلید بازی Rosewill (RK-9000V2 BR) مکانیکی بازی با وجود چند نقص همچنان مورد علاقه بین گیمرها و تایپیست هاست. به لطف پاهای گسترده لاستیکی روی میز کار پایدار است. ساخت محکم روی صفحه پایه فلزی بنا شده است. ما معتقدیم که از نظر دوام و عملکرد بدنی انتخاب خوبی است.

طرفداران
پوسته پلاستیکی محکم
پرس های واضح و صاف و مطبوعات
کلیدهای بادوام دارای طول کلیک 50 میلیونی هستند
کلیدها در صفحه پایه فلزی ایمن هستند
کلید غیرفعال کردن Windows
عملکرد کلید کلید N

منفی
نورپردازی برای ارائه نور نیست

بهترین دوربین شکاری 2020 (زیر 50 دلار / 100 دلار)بیشتر ببین
2.صفحه کلید مکانیکی Havit HV-KB390L

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: Havit HV-KB390L یک کیبورد 10 Keyless با کابل USB قابل جدا شدن است. قابل حمل و سبک وزن است که در حین حرکت عملکردهای صفحه کلید مکانیکی را به شما می دهد.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
اگر به دنبال داشتن یک صفحه کلید مکانیکی ارزان و قابل حمل هستید ، پس از آن Havit HV-KB390L را دوست خواهید داشت. از آنجا که از کلیدهای Kailh Blue استفاده می کند ، به عنوان یک کیبورد مکانیکی عملکرد کافی دارد. سوئیچ ها لمس و لمس هستند که به خوبی در دست تایپیست ها و کارمندان کار می کنند.

خواهید فهمید که پس از هر کلید فشرده سازی ، یک کلیک وجود دارد. این امکان را به شما می دهد که کلید را فعال کنید تا بتوانید بدون تکرار ، تایپ کنید. صفحه کلید خطاها را به حداقل می رساند تا بتوانید کارهای بیشتری را پوشش داده و مهلت های خود را با کمک واحد ملاقات کنید.

صفحه کلید بسیار قابل حمل و بدون پد شماره است. وزن آن فقط 1.5 پوند است. در نتیجه می توانید صفحه کلید را بسته بندی کرده و آن را به جلسات برسانید. این تنظیم فقط 7 میلی متر ضخامت دارد تا مشخصات کمتری به آن داده شود که به زیبایی در یک کیف یا با یک میز کار قرار بگیرد.

ویژگی های مناسب
این صفحه کلید دارای نور پس زمینه با یک رنگ است که Havit آن را به عنوان یخ آبی تعریف می کند. این یک رنگ جالب از آنجایی که جذاب است اما هنوز در دفتر پرت نیست. همچنین ممکن است روشنایی را به تنظیمات شخصی تنظیم کنید. این صفحه کلید دارای پنج حالت سفارشی و همچنین 13 ایستگاه از پیش تنظیم شده است (در کنار چندین اثر فرعی). بنابراین می توانید انواع تنظیمات مختلف نور را ذخیره کنید و در هر زمان با کلیدهای میانبر به سرعت آنها را مرجع کنید. تنها پتانسیل مزاحمت صدای کلیک است.

حکم
Havit HV-KB390L یک انتخاب آسان برای یک صفحه کلید مکانیکی ارزان و فشرده است. کلیدها دارای بازخورد لمسی برای از بین بردن زحمت ها در هنگام کلید زدن هستند که به شما امکان رضایت بخش می دهد در این فرآیند. این یک صفحه کلید مکانیکی از سطح ورودی است که تایپیست ها از آن استقبال می کنند.

طرفداران
10 طراحی بدون کلید بسیار قابل حمل است
کلیدهای Kailh Blue را لمس کنید و کلیک کنید
ارائه کلید کلید N برای همه کلیدها
نور یخ آبی قابل تنظیم است
برای شروع به نرم افزار نیازی ندارد بلکه توسط نرم افزار قابل بارگیری Havit پشتیبانی می شود

منفی
این صفحه کلید دارای چند تنظیم شخصی است که به طور خاص برای بازی در نظر گرفته شده است

3.Logitech G710 + صفحه کلید بازی مکانیکی

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: صفحه کلید بازی Logitech G710 + مکانیکی بازی از کلیدهای مکانیکی با سرعت بالا استفاده می کند که بازخورد لمسی بالایی دارد اما بسیار آرام است. این برای بازی و همچنین حرفه هایی که به شدت روی رایانه رومیزی تایپ می کنند ، بسیار مفید است.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
Logitech بیشتر برای محصولات نوآورانه خود که به نفع کاربران خاص هستند شناخته شده است. صفحه کلید بازی G710 + Mechanical هم از لحاظ کاربردی و هم در رفع نیازهای شما در بازی و تایپ بسیار توانمند است. شما می توانید با کمک کلیدهای لمسی که هنگام فعال شدن کلید لمس می شوند ، هر ضربه کلید را احساس کنید.

این شما را از انتظار برای پایین آمدن کلید قبل از ثبت کلید نجات می دهد. این بیشتر لوازم جانبی بازی گرا است با توجه به اینکه شش کلید G قابل برنامه ریزی را ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به 18 عملکرد را برای تغییر و شخصی سازی یک بازی می دهد. هر کلید G سه ماکرو را ارائه می دهد.

این صفحه کلید همچنین 110 کلید ضد روح و قابلیت پخش مجدد 26 کلید را در اختیار شما قرار می دهد. این یک روش مطمئن برای ایجاد ترکیب های متعدد با کلیدهای مختلف در هنگام بازی است. ما دوست داریم که این کلیدها خوب نیستند ، بنابراین شما با هر سر و صدایی که می تواند به عنوان حواس پرتی دیگران باشد ، سر و کار ندارید. هر صفحه کلید دارای یک حلقه مرطوب کننده است که صدا را حفظ می کند در حالی که کلیدها پاسخگو بودن بالایی را حفظ می کنند.

ویژگی های مناسب
کاربران می توانند نورپردازی کیبورد را با نور پس زمینه دو منطقه تنظیم کنند ، کلیدهای WASD حتی در تنظیمات کم نور قابل مشاهده هستند. مصرف کنندگان همچنین به پاس USB 2.0 که در آن می توانید ماوس یا هدست وصل کنید ، برخورد می شوند.

به طور کلی
صفحه کلید بازی Logitech G710 + Mechanic Keyboard محصولی عالی است که بر اساس پاسخگویی و ورود آرام آن کلیدها است. لوازم جانبی از کلیدهای Cherry MX Brown استفاده می کنند که قابلیت بازی و تایپ را نیز ارائه می دهند. این یک مدل مقرون به صرفه است که به عملکرد سایر گزینه های گران قیمت نزدیک می شود.

طرفداران
سوئیچ های قهوه ای Cherry MX لمسی و پاسخگو هستند
110 کلید ضد روح و برگرداندن 29 کلید
شش کلید قابل برنامه ریزی
پد مچ دست قابل حمل
نورپردازی LED دو منطقه ای با چهار سطح روشنایی
سیستم عبور USB

منفی
برای پیکربندی ماکروها برای بازی ، این صفحه کلید به جدیدترین نرم افزار Logitech نیاز دارد

4.صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair Strafe

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair Strafe به دلیل برنامه نویسی کامل و کلان ماکرو برای عملکرد در بازی فوق العاده است. لوازم جانبی هندلینگ راحت و کنترل استثنایی را ارائه می دهند.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
ظاهراً در مقایسه با سایر صفحه کلیدهای بازی در محدوده قیمت ، ارزش بیشتری برای پول خود با Corsair دریافت می کنید. صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair Strafe یک مرکز خصوصی سازی است زیرا هر کلید قابل برنامه ریزی است. شما می توانید عملکردهای مختلفی را به همه کلیدها اختصاص دهید و حتی ماکروهایی ایجاد کنید که به شما نسبت به مخالفان مزیت پیدا کند.

در این مدل از کلیدهای Cherry MX Red استفاده شده است. نوع سوئیچ ها بصورت خطی هستند و بنابراین به نیروی اکتیوی بسیار کمی احتیاج دارند. این اجازه می دهد تا شما را به سرعت و به راحتی فشار دهید به طوری که وقت خود را برای عبور از یک فرمان تلف نکنید.

کاربران به تمام کلیدهای برگشت 104-کلید ارائه شده اند و مهم نیست که چند کلید را همزمان فشار دهید. هر کلید به سرعت ثبت نام می کند. پاسخگو بودن صفحه کلید باید شما را برای موفقیت در هر بازی تنظیم کند.

ویژگی های مناسب
این صفحه کلید با کیبورد های بافت دار ساخته شده است. این طراحی کلیدهای ساده ای را ایجاد می کند که می توانید هر کلید را حس کنید. همچنین دارای نور پس زمینه قرمز است که در زیر هر کلید قرمز روشن وجود دارد. می توانید با استفاده از شش پیش فرض پیش فرض ، آن را شخصی سازی کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد با کمک نرم افزار Corsair Utility Engine (CUE) یک الگوی روشنایی ایجاد کنید. نرم افزار CUE یک سیستم پشتیبانی متفکر است زیرا شما قادر خواهید بود ماکرو ایجاد کنید و توالی دکمه ای را که ضبط می کنید ذخیره کنید.

حکم
اگر می خواهید یک صفحه کلید که دارای گیم بیشتر باشد ، Corsair Strafe یک انتخاب عالی است. کاملاً قابل تنظیم ، دارای نور پس زمینه است و کلیدهای کلیدی اختصاصی و کلید حالت بازی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین با نمای بیرونی پلاستیکی باکیفیت ساخته شده است که بسیاری از استفاده های طولانی مدت را فریاد می زند.

طرفداران
صفحه کلید دارای کلیدهای کلان ماکرو و کلیدهای چندرسانه ای است
نور پس زمینه قرمز با الگوهای قابل تنظیم
ایجاد ماکرو آسان و ذخیره توالی دکمه ضبط شده با استفاده از نرم افزار CUE آسان است
کیبوردهای بافت ، کنترل کلید بهینه را ارائه می دهند
صفحه کلید عبور USB را ارائه می دهد

منفی
فقط یک رنگ برای نور پس زمینه موجود است

5.صفحه کلید مکانیکی با نور پس زمینه قرمز Logitech G610

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: صفحه کلید مکانیکی Logitech G610 Orion Red Backlit Red برای پشتیبانی از قابلیت های بازی خود ساخت محکم را ارائه می دهد. بسیاری از ویژگی های سفارشی سازی آن از بازی های MOBA و FPS طرفداری می کند.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
Logitech G610 Orion یک صفحه کلید با اندازه کامل است که به سمت بازی گرا است. بسیاری از افراد قبول دارند که به دلیل سوئیچ های Cherry MX Red که برای فشار دادن بسیار ساده هستند ، استفاده از آن صاف و راحت است. بنابراین ، کلید زدن در دستورات سریع و آسان است. فقدان کلیک همچنین باعث عدم حواس پرتی در هنگام بازی می شود.

صفحه کلید به شما امکان می دهد با استفاده از کلیدهای عملکرد برای اهداف بازی ، ماکرو ایجاد کنید. این واحد همچنین دارای کلیدهای رسانه ای و کلید حالت بازی است که کلید ویندوز را غیرفعال می کند. تنظیم میزان صدا توسط یک چرخ حجم بزرگ در کنار کنترل های پخش است.

نور پس زمینه LED سفید بسیار بصری است. می توانید جلوه های رنگی و روشنایی هر کلید را تغییر دهید. این کمک می کند تا بازیکنان بتوانند از طلسم ها و پروفایل های مختلفی که در بازی ایجاد می کنید ، همگام شوند. همه اثرات سفارشی سازی روشنایی می توانند با تمام دستگاه های Logitech ذخیره شوند و همگام سازی شوند ، نه فقط صفحه کلید شخصی شما!

ویژگی های راحت
پس از ایجاد آنها با استفاده از نرم افزار Logitech G ، کنترل پروفایل های شما بسیار آسان است. این نرم افزار به شما در تنظیم پروفایل خاص برای یک بازی خاص کمک می کند. این کار باعث می شود هر بار که بازی را انجام می دهید ، از ایجاد پروفایل خودداری کنید.

به طور کلی
Logitech G610 Orion یک انتخاب متوسط ​​نیست. صفحه کلید ویژگی های شخصی سازی و بازی های بصری را ارائه می دهد. به دلیل ظرفیت موجود در ایجاد ماکرو و سایر سفارشی سازی ها مانند جلوه های نورپردازی ، همراهی فوق العاده ای برای بازی است.

طرفداران
سوئیچ های Cherry MX Red در پرس های سریع کلید کارآمد هستند
ایجاد ماکروها را با استفاده از کلیدهای عملکرد ارائه می دهد
این صفحه کلید کنترل رسانه ای اختصاصی دارد
نور پس زمینه LED سفید قابل تنظیم است
کلیدهای بادوام تا 50 میلیون ضربه کلید

منفی
فقط یک صفحه نمایش LED رنگی

6.صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم Corsair K63

مشاهده در آمازون
چرا ما آن را دوست داریم: صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم Corsair K63 با قیمت کمتر از 100 دلار و یک تن از ارزش را ارائه می دهد. این صفحه کلید از قابلیت های بی سیم و بدون تاخیر برخوردار است. اگر در حین بازی موقعیت را عوض کنید ، عملکرد خوبی دارد.
رتبه ویرایشگر:

ویژگی های طراحی
صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم Corsair K63 یک مدل 10 Keyless با قابلیت های بی سیم است. بله ، هنگام حرکت از یک میز به میز دیگر یا بازی از راحتی صندلی خود ، باید تمام آزادی مورد نیاز خود را داشته باشید. با وجود قیمت خرده فروشی آن ، دچار تاخیر و خروجی ورودی نمی شود.

این واحد به صورت بی سیم از طریق باند 2.4 گیگاهرتزی در زمان پاسخ 1ms متصل می شود. متوجه خواهید شد که تقریباً فراموش کرده اید که این صفحه کلید بی سیم به دلیل عملکرد و اتصال بی عیب و نقص است. سوئیچ های Cherry MX Red به دلیل نیروی محرک عالی آنها عملکرد دقیقی به شما می دهند.

تمام 87 کلید دارای کلید مجدد کلید هستند و کاملاً ضد روح هستند. شما کلیدهای رسانه ای دیگری را در قسمت بالای صفحه کلید دریافت می کنید. این کلیدها از آنجا که شما می توانید موسیقی را از روی نیمکت کنترل کنید بسیار حیاتی است و برای تغییر صدا روی رایانه مجبور هستید مرتباً از مبل خود بلند شوید.

ویژگی های مناسب
Corsair K63 دارای نور پس زمینه آبی است. صفحه کلید گزینه هایی برای تغییر روشنایی از کم نور به روشنایی با توجه به اولویت فردی شما دارد. همچنین این کلید دارای کلید قفل کردن ویندوز است ، به طوری که در هنگام بازی از ادامه کار خودداری نکنید.

این لوازم جانبی همچنین 15 ساعت عمر باتری را تأمین می کند. این یک واحد قابل حمل است که بسته بندی و استفاده از آن به راحتی امکان پذیر است. ساعت ها بازی قابل اعتماد است. علاوه بر این ، داده های شما به دلیل رمزگذاری AES 128 بیتی از دستورالعمل های حفظ حریم خصوصی محافظت می شود.

حکم
اکنون می توانید سیم را خنجر بزنید و از موقعیت موردعلاقه خود در خانه بازی کنید. Corsair K63 آزادی ، راحتی و یک راه حل عملی را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید از ساعت های طولانی بازی با اتصال عالی لذت ببرید. صفحه کلید نیز از برد خوبی برخوردار است. به لطف آداپتور بلوتوث 4.2 ، لازم نیست رایانه شما برای بازی یکپارچه در نزدیکی شما باشد.

طرفداران
طراحی کم حجم 10
1ms 2.4 گیگاهرتز اتصال سریع بی سیم
دامنه گسترده بلوتوث برای بازی های انعطاف پذیر
سوئیچ های Cherry MX Red فعال سازی سریع را ارائه می دهند
نرم افزار CUE امکان ایجاد ماکرو را فراهم می کند

منفی
شکایت منزوی در مورد کلیپ های استراحت کف دست شکاف

بهترین اسلحه ارزان قیمت Airsoft 2020 (زیر 100 دلار / 200 دلار)بیشتر ببین
راهنمای خرید بهترین کیبوردهای مکانیکی ارزان
علاقه مندان به رایانه و علاقهمندان به بازی ، همه درباره صفحه کلیدهای مکانیکی علاقه دارند. در حالی که آنها علاوه بر فوق العاده ای برای کامپیوتر شما ایجاد می کنند اما بسیار ارزان نیستند.

هر تولید کننده به دنبال این است که ویژگی های زیادی را در اختیار داشته باشد تا بتواند قیمت های اغراق شده خود را به حساب آورد. در جستجوی صفحه کلید مکانیکی مقرون به صرفه ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به دنبال ویژگی هایی باشید که در واقع اهمیت دارند و یا سفارشی سازی را ارائه می دهند
.

مزایای استفاده از صفحه کلید مکانیکی
صفحه کلیدهای مکانیکی دارای حس کلاسیک هستند که در آن می توانید کلیک را در هر سکته مغزی بشنوید. آنها با سوئیچ های مکانیکی ساخته شده اند که منجر به دقت و واکنش پذیری بالایی می شود. صفحه کلیدهای مکانیکی با کلیدهای غشایی متفاوت هستند – شما می دانید چه موقع ورود می کنید یا نه.

بسیار بادوام
سوئیچ های مکانیکی طولانی ترین طول عمر را دارند. برخی از کیبورد ها بیش از 50 تا 70 میلیون ضربه کلید را تضمین می کنند که چشمگیر است. نسبت به صفحه کلیدهایی با گنبدهای لاستیکی بسیار بادوام تر است. طول عمر به تبدیل سوئیچ های مکانیکی به سرمایه گذاری خوبی کمک می کند زیرا پول شما باید بیشتر شود.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که برخی شکایات در مورد کلیدهای مکانیکی وجود دارد که بعد از گذشت دو سال احساس خود را ترک می کنند . صرف نظر از احساس شما در مورد موضوع ، کلیدهای مکانیکی به ندرت گیر کرده و یا کلیدهای درهم و برهم تولید می کنند.

بازخورد عالی و پاسخگو بودن
هنگامی که شما هر کلید را روی صفحه کلید مکانیکی فشار می دهید ، کلیک کردن به شرح زیر دشوار است. در نتیجه کیبوردهای مکانیکی پر سروصدا هستند اما در غیر این صورت چندین مزیت ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، سوئیچ های مکانیکی در طول عمل پاسخ می دهند بنابراین کلیدها به سرعت حروف و اعداد را تولید می کنند ، بنابراین به شما امکان می دهند سریعتر تایپ کنید. علاوه بر این ، پاسخگویی صفحه کلیدهای مکانیکی به شما کمک می کند تا خطاها و علائم را به حداقل برسانید. این یک نویسنده نویس یا نویسنده از اهمیت ویژه ای برخوردار است که ممکن است روزانه هزاران کلمه وارد شود.

طیف گسترده ای از استفاده
سوئیچ های متنوعی برای انتخاب با صفحه کلید مکانیکی وجود دارد. از مارک های مختلف قرمز ، قهوه ای ، آبی ، سیاه ، سبز و بسیاری دیگر وجود دارد. تنوع سوئیچ ها نقش های مشخصی را ارائه می دهد. برخی بیشتر برای افرادی که تایپ زیادی دارند (سوئیچ های آبی) طراحی شده اند ، در حالی که برخی دیگر به سمت گیمرها (سوئیچ های قرمز و قهوه ای) طراحی شده اند.

معایب صفحه کلید مکانیکی
این فقط منصفانه است که ما در مورد منفی بودن صفحه کلید مکانیکی بعد از بررسی مزایای بیشمار آن در مورد صفحه کلید سهام بحث می کنیم.

حجیم
صفحه کلیدهای مکانیکی وزن کمی کمی دارند و برخی دیگر هنگام طراحی بازی کلیدهای بیشتری را ارائه می دهند. در نتیجه ، آنها نسبت به صفحه کلید متوسط ​​شما حجیم تر هستند. حمل و نقل آنها را در قسمت های مختلف کمی دشوار می کند.

پر سر و صدا
برخی صفحه کلیدهای مکانیکی وجود دارند که دارای صدای کلیک هستند. اگرچه صدا به صورت هدفمند منتقل می شود ، اما آنها را پر سر و صدا می کند. بنابراین آنها همیشه در کتابخانه یا در محل کار شما به خوبی کار نمی کنند.

عواملی که باید هنگام خرید یک صفحه کلید مکانیکی ارزان در نظر بگیرید
ارگونومی
صفحه کلید شما چیزی است که شما قصد دارید هر روز از آن استفاده کنید. آخرین چیزی که می خواهید دست خستگی قبل از اتمام تایپ کردن اولین مقاله روز است. به همین دلیل است که شما نیاز به در نظر گرفتن یک کیبورد با ارتفاع مناسب کلید و ارگونومی دارید. علاوه بر این ، صفحه کلیدهای دارای مچ دست راحت تر هستند. اگر صفحه کلید در حال حاضر یکی را شامل نمی شود ، باید یک استراحت جداگانه مچ دست را خریداری کنید.

صفحه کلید
پس از تصمیم گیری در مورد سبک و نوع سوئیچ ، می خواهید کیفیت کلیدهای صفحه را بررسی کنید. بعضی از صفحه کلیدها دارای حروف چاپی هستند و برخی دیگر لیزر هستند. صفحه کلیدهای ارزان قیمت مستعد هستند که حروف براق شوند و با استفاده طولانی از آن استفاده کنند. با این حال ، اگر می توانید دست خود را بر روی یک مدل صفحه کلید با قالب دو ضربه قرار دهید ؛ شما از افزایش طول عمر صفحه کلید شانس بهتری خواهید داشت.

سفارشی سازی
اگر به دنبال به دست آوردن صفحه کلید بازی مکانیکی ارزان قیمت هستید ، باید در مورد ویژگی های قابل تنظیم بودن آن را در نظر بگیرید. گزینه های قابل تنظیم شامل ویژگی هایی مانند ماکرو و کلیدهای قابل برنامه ریزی است. این کمک می کند تا گیمرها با آنهایی که به یک صفحه کلید بسیار گران قیمت اعتماد می کنند ، رقابت کنند.

ضد روح
هنگامی که چندین کلید را به طور همزمان فشار می دهید ، ممکن است برخی از کلیدها در صفحه کلیدهای ارزان قیمت ثبت نشوند. کمبود توسط گیمرها به عنوان “شبح” تعریف می شود. اگر بازی را جدی بگیرید از آنجایی که می خواهید پول را صرف کلیدهای ضد روح کنید.

نام تجاری
خرید کیبرد بهترین کیبوردهای مکانیکی ارزان قیمت توسط مارک های معتبر ساخته شده اند. صفحه کلیدهای مکانیکی ارزان تر ممکن است فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته مدلهای گران تر باشند ، اما حداقل شما محصول را از یک تولید کننده معتبر و قابل اعتماد تهیه می کنید. برخی از مارک های برتر در بررسی ما از 10 صفحه کلید مکانیکی ارزان قیمت برجسته شده اند.

نتیجه
برای داشتن صفحه کلید مکانیکی نیازی به صرفه جویی در صدها دلار نیست. ما بازار را پاک کرده ایم تا فقط عملکردهای کیبوردهای مکانیکی مقرون به صرفه را به شما ارائه دهیم. تمام صفحه کلیدهای ذکر شده برای تایپ کردن و / یا بازی قابل اعتماد هستند.

صفحه کلیدهای ارائه شده ارتقاء ارگونومیک با سوئیچ های مکانیکی برای رضایت بخش بودن از کلیک ها هستند که باعث می شود پرس های راحت کلید به دست آورند. خواه یک مدل بی سیم ، کم حجم و یا 10 Keyless را بخواهید ، می توانید با یکی از این بهترین کیبوردهای مکانیکی ارزان ، سرعت و عملکرد بازی خود را بهبود بخشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>