بهترین مارک کرم موبر صورت برای ورزشکاران


موهای زائد صورت

موهای صورت می تواند یک دردسر واقعی باشد ، و پیدا کردن یک روش موثر برای برداشتن که شما را تحت تأثیر درد قرار نمی دهد ، لکه های قرمز نیز هیچ پیکیتی نیستند. در حالی که شایان ذکر است که مطمئناً یک روش درمانی همه آنها مناسب نیست ، بسیاری از خانمهای مسن ، کرم موبر رفع مو را یکی از موثرترین راه های خلاص شدن از شر فاز هلو قدیمی می دانند. خیلی سریع ، بدون درد و ارزان هم هست بنابراین بهترین محصولات برای پوست های حساس کدامند؟ ما شش کرم موبر موهای زائد صورت را که توسط خانمهای بالای 50 سال توصیه می شود ، نشان می دهیم.

خبرنامه روزانه ما را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید. ..

کرم موبر موهای زائد صورت چیست؟
کرم موبر رفع مو ، یا کرم موبر دفع کننده حاوی مواد شیمیایی قلیایی مختلفی است که با خیال راحت با موهای روی بدن شما واکنش نشان می دهند. پس از مالیده شدن روی پوست ، این مواد شیمیایی پروتئینی را که ساختار مو (کراتین) به مو می دهد تجزیه می کنند و باعث از بین رفتن موها می شوند. ماده ژله ای که باقی مانده است با استفاده از کمی آب می تواند از روی پوست شسته شود.

برخی از کرم موبر ها مناسب انواع خاصی از پوست هستند ، بنابراین اغلب ایده خوبی است که ابتدا قبل از حرکت روی صورت ، یک محصول خاص را روی یک لکه کوچک از پوست آزمایش کنید ، به خصوص اگر یک کرم موبر حاوی مواد اضافی باشد که عطر ایجاد می کند. روش دیگر ، فرمولی را برای پوستهای حساس انتخاب کنید یا برای توصیه به پزشک معالج خود مشورت کنید.

مزایا و معایب آن چیست؟
چه موهای لب فوقانی ، چه موهای چانه ، و چه خوب ، فقط موهای سرتاسر بدن ، پیدا کردن یک روش رفع موهای زائد که مخصوصاً هنگام مراجعه به چهره شما بسیار مشکل است. در مقایسه با روش های دیگر ، مانند اپیلاتور یا الکترولیز ، کرم موبر می تواند کمتر موثر باشد (اغلب به درمان های مکرر نیاز دارد) ، اما مزایای آن این است که راحت ، بدون درد و بسیار مقرون به صرفه است!

از نظر مضرات ، برخی از خانم ها می بینند که به ویژه اگر پوست بسیار حساسی دارید ، می تواند باعث ایجاد درد یا قرمزی شود . اگر متوجه شدید که یک محصول باعث سوزش پوست می شود ، پزشک معالج شما باید بتواند کرم موبر وانیوکا را تجویز کند ، یک داروی بدون نسخه که به طور خاص برای از بین بردن موهای درشت و ضخیم صورت ساخته شده است.

“من از پزشک معالج خود به نام Vaniqa کرم موبر می گیرم و یک لوله حداقل دو ماه طول می کشد. کار برای مدت زمان کمی طول می کشد ، اما من آن را توصیه می کنم!”

بهترین مارک کرم موبر صورت

6 بهترین کرم موبر موهای زائد صورت
مانند بسیاری از محصولات زیبایی ، به راحتی می توانید با بسته بندی زیبا و وعده های بازاریابی متقاعد شوید. خوشبختانه برای شما ، در طی سالیان متمادی ، کاربران ما گزینه های مختلفی را از طریق سرعت خود قرار داده اند ، و بررسی مواردی که آنها پیدا کرده اند ، بسیار مؤثر است. این چیزی است که آنها برای گفتن داشتند:

 1. کرم موبر صورت پاک کننده مو Nair
  “من از موهای زائد صورت نایر استفاده می کنم. این همراه با یک برس کوچک و نرم است. من اعمال می کنم ، پنج دقیقه آن را بگذارم. کرم موبر را با یک دستمال پاک کرده و سپس با آب گرم بشویید. این واقعا یک درمان است.”

کرم موبر رفع موهای صورت Nair

اگر با موهای درشت صورت در حال مبارزه هستید ، بیشتر از پیشنهادهای نیر به نظر نرسید. اگرچه ممکن است کمی بو داشته باشد – این متأسفانه ، قیمتی است که برای صورت بدون فازی پرداخت می کنید – در تعدادی از مناطق از جمله لب و لب بالا و پایین ، چانه و بینی درمانی انجام می شود.

برخی از آنها نسبت به کرم موبر نایر حساسیت نشان می دهند ، بنابراین از احتیاط بیش از حد خودداری کنید ، اما اگر دستورالعمل ها را به طور کامل و به آرامی دنبال کنید (یا مالش ندهید!) ناحیه را بعد از استفاده خشک نکنید ، باید خوب باشید.

خرید: کرم موبر مرطوب کننده کننده صورت Nair Removar ، 8.14 پوند ، آمازون.

 1. موهای زائد سالی هانسن کریم
  کرم موبر رفع موی صورت سالی هانسن

یک مارک قابل اعتماد در بین زنان در هر سنی ، کیت سالی هانسن موهای خوب صورت را تنها در هشت دقیقه از بین می برد! بسیاری از این محصول را از نظر نازک بودن آن بسیار ارزیابی می کنند ، این بدان معنی است که برای پوست های حساس بسیار عالی است و باعث می شود صورت شما صاف شود.

بهترین کرم موبر های رفع موهای صورت برای پوست های حساس

این محصول همچنین حاوی عصاره گیاه بید و کدو تنبل است که ظاهراً به کاهش ظاهر رشد مو کمک می کند. ما می گویند برنده و برنده است.

خرید: کرم موبر موهای زائد کرم موبر Duo ، 5.56 پوند ، خانه زیبایی.

امروز با Gransnet برای آخرین راهنمایی های زیبایی ثبت نام کنید

 1. کرم موبر موهای زائد مراقبت صاف چکمه
  “من چکمه ها را توصیه می کنم – این بهترین موردی است که تاکنون امتحان کرده ام.”

کرم موبر موهای زائد چکمه

نام تجاری خود Boots در رده بندی بسیار بالایی قرار دارد ، و در مرحله اول برای بسیاری از کاربران ما که سالها است برای یافتن مؤثرترین کرم موبر در تلاش بوده اند ، قرار دارد. مانند کرم موبر سالی هانسن ، یک فرمول ملایم است که برای پوست های حساس ایده آل است ، اما آیا روی موهای درشت کار می کند؟ خوب ، بله ، اما ممکن است کمی تلاش و صبر بیشتر انجام شود.

در حالی که ممکن است یکی از بهترین گزینه ها در بازار باشد ، ما از شما می خواهیم که به همان اشتباه این گرانت نت اشتباه نکنید …

“مطمئن شوید که کرم موبر را به طور خاص برای موهای صورت خریداری کرده اید. همان اشتباهی را که من کردم انجام ندهید و از کرم موبر موهای زائد بدن استفاده کنید. من با لب بسیار دردناک و قرمز به پایان رسیدم!”

خرید: کرم موبر مویی با مراقبت صاف چکمه برای پوست حساس ، 3.99 پوند ، چکمه.

4- کرم موبر صورت Veet
اگر من به جای خاصی بروم ، از Veet استفاده می کنم.

کرم موبر صورت Veet

شاید روی آوردن در بین خانمهایی که کمی موهای صورت دارند ، کرم موبر صورت ویت پوست شما را صاف و آبرسانی کند. پنج تا 10 دقیقه تمام کارهایی است که برای خلاص شدن از شر آن موهای مزاحم انجام می شود ، که به نظر ما این معنی است که هر روز ضرب و شتم می کند. کیت همچنین حاوی اسپاتول است که کاربرد را آسان می کند.

این محصول حتی اگر برای افرادی که دارای پوست حساس هستند طراحی شده است ، حاوی یک عطر است که بوی سولفوریک را که معمولاً با کرم موبر دفع کننده همراه است ماسک می کند. این ممکن است برای کسانی از ما که واقعاً قادر به تحمل بو نیستند ، بسیار عالی باشد اما اگر پوست بیش از حد حساس دارید ، ابتدا آزمایش پوستی انجام دهید.

خرید: کیت موهای زائد صورت Veet ، 6 پوند ، Sainsbury.

5- کرم موبر موهای زائد آکورل
آکورلل موهای زائد صورت

اگر بعد از محصولی که دارای ارگانیک ، استفاده آسان و ملایم بر روی پوست حساس است ، کرم موبر Acorelle بهترین شرط بندی شماست. این سه ترکیب می کند – بله ، سه! – روغنهای 100٪ طبیعی که علیه هرگونه قرمزی و یک ماده فعال با منشاء گیاهی مبارزه می کنند و باعث کاهش هرگونه بو و ناخوشایند می شوند.

این بسته همچنین با یک لوسیون مراقبت از پوست که باعث آرامش پوست می شود نیز وجود دارد. چه چیزی در مورد این محصول دوست ندارد ، واقعاً؟

خرید: کرم موبر موهای زائد و لوسیون مراقبت های آرام کننده ، 12.59 پوند ، MyPure.

 1. کرم موبر موهای مرطوب کننده صورت از ایوان استفاده کنید
  “کرم موبر ایوان را امتحان کردم و با اطمینان می توانم بگویم که بالاخره چیزی را پیدا کردم که ملایم و مؤثر باشد! این حدود چهار تا پنج هفته طول می کشد و بعد دوباره درخواست می کنم. این هم گران نیست.”

کرم موبر موهای زائد ایوان

کرم موبر مرطوب کننده مو Avon برای پوست های حساس فوق العاده است زیرا حاوی مواد طبیعی است که باعث تحریک نمی شود. هورا! اینها شامل روغن meadowfoam است که به قفل شدن رطوبت کمک می کند تا پوست شما صاف و جوان سازی شود.

این محصول همچنین در یک لوله باریک و باریک قرار گرفته است که باعث می شود در چنین مواقعی در مواقعی که نیاز به موهای زائد دارید ، سبد خرید را در کیف دستی خود آسان کنید (امیدواریم که اینطور نباشد). اما بهترین از همه؟ دقیقاً در دو دقیقه و نیم موها را از بین می برد!

خرید: کرم موبر موهای زائد مرطوب کننده صورت ایوان ، 3.99 پوند ، آمازون.

در صورت عدم موفقیت ، همیشه داروهای خانگی موهای زائد مانند شکر ، درمانی با استفاده از ترکیبی از شکر ، لیمو و آب گرم برای پاک کردن مو از ریشه وجود دارد. نه کاملاً کرم موبر (بیشتر شبیه ژل است) بلکه یک جایگزین عالی برای اپیلاسیون است.

نحوه تسکین پوست بعد از رفع موها
استفاده از ژل آرامبخش آلوئه ورا یا مومیایی کردن بعد از برداشتن مو ، راهی مناسب برای آرام کردن قرمزی و هرگونه تحریکاتی است که ممکن است داشته باشید. شما فقط به مقدار کمی احتیاج دارید و نه تنها آن را خنک می کنید بلکه بوی خوبی نیز می دهد!

قیمت ها از تاریخ 11/11/18 صحیح است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>