برخی از پوشیدنی ها ضربان قلب را کنترل می کنند ، ضد آب هستند و می توانند به عنوان کارتهای اعتباری مجازی مورد استفاده قرار گیرند
دیوید فلان@ davidphelan2009
پنجشنبه 16 ژانویه 2020 ساعت 14:15
هنگامی که شما از خواب عمیق به نور می روید ، یک دستگاه متوجه می شود و شما را در آن لحظه هنگامی که دقیقاً قبل از زمان زنگ تنظیم شما اتفاق می افتد ، بیدار می کنید
هنگامی که شما از خواب عمیق به نور می روید ، یک دستگاه متوجه خواهد شد و شما را در آن لحظه از خواب بیدار می کنید که درست قبل از زمان زنگ تنظیم شما (iStock / The Independent)
این که آیا شما در تلاش هستید تا قطعنامه های سال جدید را در مسیر درست و صحیح نگه دارید یا به سادگی می خواهید بفهمید که چقدر یا کمی ورزش می کنید ، یک مچ بند هوشمند تناسب اندام می تواند یک مزیت واقعی باشد.

حرکات شما را معمولاً با نوسان بازوها اندازه گیری می کند ، و از آنجا که قد ، وزن و جنسیت شما را می شناسد ، چقدر قدم برداشته اید و چه مقدار کالری را می سوزانید.

مچ بند هوشمند های پیشرفته تر دارای مانیتور ضربان قلب هستند – برای محاسبه تنفس شما توسط دوربینی که مچ دست شما را تغییر می دهد و تغییرات جزئی در رنگ پوست را نشان می دهد – بعضی از آنها دارای گیرنده GPS هستند تا بتواند یک عمل در فضای باز را با دقت محاسبه کند.

به عنوان مثال ، بعضی از افراد هنگام اجرای کار ، به طور خودکار تشخیص می دهند و بر این اساس اندازه گیری را شروع می کنند.

در حالی که دیگران ضد آب هستند بنابراین شما می توانید در آنها شنا کنید و برخی می توانند فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری ، قایقرانی یا یوگا را تحت نظر داشته باشند.

بیشتر بخوانید

13 بطری آب قابل استفاده مجدد

10 بهترین رایانه دوچرخه GPS که بتوانید باهوش تر آموزش دهید

14 کاپشن زمستانی برتر مردان که باعث گرمی و دید شما می شود

8 کاپشن زنانه مناسب برای پاییز که ضد آب هستند

7 طناب پرش تناسب اندام برای بهبود استقامت و سرعت
از دیگر ویژگی های این امر می توان به اندازه گیری میزان اکسیژن موجود در خون (با استفاده از یک سنسور SpO2) یا حتی توانایی ضبط ECG در مچ دست اشاره کرد.

برای اکثر اینها ، سود آن تشویق ملایمی است که می تواند با هدف قرار دادن مراحل از شما فعال بماند.

ما مچ بند هوشمند ها را برای اطمینان ، دقت ، عمر باتری و سادگی در اینجا آزمایش کرده ایم.

مچ بند هوشمندهای مختلف در تعداد مراحلی که شمارش می کنند متفاوت است: مهمتر این است که چگونه با اطمینان می توانید موارد را اندازه گیری کنید.

به عبارت دیگر ، اگر 200 قدم را در یک جهت طی کنید و در همان فاصله عقب باشید ، مچ بند هوشمند باید دقیقاً 200 پله را نیز در سفر برگشت ثبت کند.

شما می توانید به بررسی های مستقل ما اعتماد کنید. ما ممکن است کمی از برخی از خرده فروشان درآمد کسب کنیم ، اما هرگز اجازه نمی دهیم که این موضوع بتواند در انتخاب هایی که از آزمایش های واقعی و مشاوره های تخصصی شکل گرفته اند تأثیر بگذارد. این درآمد به تأمین بودجه روزنامه نگاری در The Independent کمک می کند .

مچ بند هوشمند HR پالس آغاز شده
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام – IndyBest – ژانویه 2020withings-pulse-hr-4.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟
ساخته شده در GPS 50M ؟ بدون
بند هوشمند

Inings وسایل سلامتی و تناسب اندام فوق العاده ای را ایجاد می کند ، از مقیاس حمام هوشمند گرفته تا پدهای مانیتور خواب. این می تواند بیش از 30 فعالیت مختلف را دنبال کند و مانیتور ضربان قلب داخلی ضربان قلب را به طور مداوم در حین تمرین اندازه گیری می کند. همچنین نظارت پیچیده ای روی خواب وجود دارد که می تواند چقدر خوب خوابیده باشید ، نمودارهایی را با جزئیات از نظر نور و خواب عمیق در تلفن هوشمند خود نشان دهید. از آنجایی که پوشیدن آن در رختخواب به اندازه کافی سبک است ، یک همراه خوب برای خواب است. همچنین می توانید آلارم هوشمند تنظیم کنید ، یعنی مچ بند هوشمند هنگام رفتن از خواب عمیق به نور ، متوجه شود و شما را در همان لحظه که دقیقاً قبل از زمان زنگ خطر تنظیم می شود ، از خواب بیدار می کنید. این بدان معناست که شما در لحظه بهینه در چرخه خواب از خواب بیدار می شوید و به دلیل اینکه لرزش شما را از خواب بیدار می کند ، شخص مهم دیگر شما می تواند لجبازی کند. اگرچه GPS داخلی ندارد ، اگر با تلفن هوشمند خود کار می کنید ، می تواند به آن متصل شود. رابط Withings در برنامه واضح و جذاب است و اگر دستگاه های Withings دیگری دارید ، اطلاعات در آنجا نیز جمع آوری می شود. برخی از اطلاعیه های اصلی از تلفن شما به مچ دست شما منتقل می شود اما این در اصل یک ابزار بهداشتی است.

اکنون بخرید 89.95 پوند ، پس انداز

مچ بند هوشمند شارژ Fitbit 3
fitbit-charge-3-indybest.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟
ساخته شده در GPS 50M ؟ بدون
10 بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام که انگیزه و خواب بهتر را تشویق می کند

Fitbit ، که اخیراً توسط گوگل خریداری شده است ، یک مارک بزرگ در gizmos مخصوص تناسب اندام است. این پیشرفته ترین مچ بند هوشمند آن هنوز است. برخلاف بسیاری از مچ بند هوشمند ها ، این یکی بطور مداوم ضربان قلب شما را کنترل می کند و نه فقط در حین تمرین. علاوه بر جستجوی روندهای سلامتی ، در طول تمرین نیز اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد تا به درک بهتر آنها کمک کند. مچ بند هوشمندی خواب بسیار عالی است ، خواب REM و همچنین عمیق و سبک را اندازه گیری می کند. سه تمرین ، دویدن ، شنا و تمرین بیضوی بطور خودکار شناخته می شوند. مانند Withings Pulse HR ، عملکرد شما را با استفاده از GPS در تلفن هوشمند خود اندازه گیری می کند. در طیف وسیعی از رنگ ها قرار می گیرد.

اکنون Fitbit 99.99 پوند بخرید

مقایسه قیمت
Amazon £ 162.33 Buy اکنون بخرید
سری 3 اپل واچ
apple-watch-series-3-indybest.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟
ساخته شده در GPS 50M ؟ بله
عمر باتری : یک روز

اگرچه این وسیله ای کاملاً برجسته تر است ، یک ساعت مناسب به جای فقط یک مچ بند هوشمند ، اما آنقدر روی تناسب اندام و سلامتی متمرکز شده و قیمت آن بسیار کاهش یافته است ، اما اینجا سزاوار جایی است. برای کار کامل به آن نیاز به یک آیفون 6s یا بالاتر دارد ، اگرچه نسخه ای با اتصال تلفن همراه به این معنی است که حتی وقتی آیفون در جای دیگری باشد می توانید تماس تلفنی با ساعت را انجام دهید رژیم تناسب اندام روزانه اپل ساده و کارآمد است: باید سه حلقه بسته شود. حلقه Stand می خواهد شما را در هر ساعت یک دقیقه بایستید و حرکت کنید – این کار را به شما در 50 دقیقه از ساعت یادآوری می کند. حلقه ورزش با 30 دقیقه از هر ورزش سریع پر می شود و حلقه حرکت کالری فعال شما را به سمت هدفی که تعیین می کنید ، می شمارد. استفاده از آن ساده و آسان است. مانیتور ضربان قلب هنگام مشاهده میزان غیر منتظره ای زیاد یا پایین ، به شما هشدار می دهد. در ویژگی های غیر بهداشتی ، سنسور GPS برای نقشه برداری عالی در نقشه های iPhone شما ، یک برنامه منظمی به نام Breathe وجود دارد که شما را به نفس عمیق به مدت 60 ثانیه تشویق می کند و Apple Pay ساعت را به کارت اعتباری مجازی تبدیل می کند. دستیار شخصی مجازی اپل ، سیری ، ساخته شده است. بگویید ، “سلام ، سیری” و از شما راهنمایی می خواهید ، دفترچه خاطرات خود و موارد دیگر را با صدای خود بررسی کنید. سری 3 در دو اندازه ، 38 میلی متر (199 پوند) و 42 میلی متر (229 پوند) عرضه می شود. اگر مدلی را می خواهید که مستقیماً به شبکه تلفن همراه وصل شود ، 100 پوند اضافی است. از میان آلومینیوم های رنگی مختلف و تعداد زیادی تسمه به راحتی قابل تعویض انتخاب کنید. دستیار شخصی مجازی اپل ، سیری ، ساخته شده است. بگویید ، “سلام ، سیری” و از شما راهنمایی می خواهید ، دفترچه خاطرات خود و موارد دیگر را با صدای خود بررسی کنید. سری 3 در دو اندازه ، 38 میلی متر (199 پوند) و 42 میلی متر (229 پوند) عرضه می شود. اگر مدلی را می خواهید که مستقیماً به شبکه تلفن همراه وصل شود ، 100 پوند اضافی است. از میان آلومینیوم های رنگی مختلف و تعداد زیادی تسمه به راحتی قابل تعویض انتخاب کنید. دستیار شخصی مجازی اپل ، سیری ، ساخته شده است. بگویید ، “سلام ، سیری” و از شما راهنمایی می خواهید ، دفترچه خاطرات خود و موارد دیگر را با صدای خود بررسی کنید. سری 3 در دو اندازه ، 38 میلی متر (199 پوند) و 42 میلی متر (229 پوند) عرضه می شود. اگر مدلی را می خواهید که مستقیماً به شبکه تلفن همراه وصل شود ، 100 پوند اضافی است. از میان آلومینیوم های رنگی مختلف و تعداد زیادی تسمه به راحتی قابل تعویض انتخاب کنید.

اکنون 199 پوند ، اپل بخرید

مچ بند هوشمند Garmin vivosmart 4
garmin-vivosmart-4-black-indybest.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟ بله ، به 50 متر
GPS داخلی؟ بدون
عمر باتری : تا 7 روز

طیف گسترده ای از مچ بند هوشمند های گارمین شامل این مدل باریک و هوشمند است که به طرز گسسته ای طراحی شده است. و همچنین با ضربان قلب شما ، می تواند میزان اکسیژن خون و سطح استرس را مچ بند هوشمندی کند. همچنین دارای یک ویژگی ابتکاری به نام مانیتورینگ انرژی باتری بدنه است که هدف آن مشخص کردن چگونگی خستگی شما از طریق ضربان قلب ، کیفیت خواب ، فعالیت و موارد دیگر است. سپس می تواند به شما توصیه کند که آیا امروز روزی برای فشار بیشتر یا آسان کردن آن است. به طور خودکار شنا ، پیاده روی ، دوچرخه سواری و تمرین بیضوی را مچ بند هوشمندی می کند که اگر فراموش کنید آن را به آنچه می گویید بگویید مفید است. این نور ، عمیق و خواب REM را اندازه گیری می کند و همچنین میزان اکسیژن خون را در طول شب مچ بند هوشمندی می کند. باتری با کنترل اکسیژن خون ، تا هفت روز بدون باتری ، پنج روز دوام می آورد و به سرعت شارژ می شود.

اکنون خریداری 99.99 پوند ، گارمین

مچ بند هوشمند متناسب با 2 Fitbit
fitbit-versa-2-indybest.jpg.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟ جیپیاس 50 متری
B ؟ بدون
عمر باتری : تا 5 روز

اگر آیفون ندارید ، پس با همان قیمت اپل واچ سری 3 ، این گزینه عالی است. این کار مشابه با شارژ Fitbit 3 ، از جمله طیف های مشابه از تمرینات ، اما دارای صفحه نمایش رنگی و بزرگ است. مچ بند هوشمندی خواب دقیق تر است ، خواب REM و همچنین سبک و عمیق را تشخیص می دهد. پیگیری مداوم ضربان قلب مفید است و همچنین یک جلسه تنفس با راهنمایی مفید برای کمک به شما در صورت استرس وجود دارد. تمرینات مربی Fitbit شما را از طریق تمرینات روی صفحه ورسا راهنمایی می کند. همچنین دارای دستیار آمازون ، الکسا است که وقتی دکمه جانبی را فشار می دهید ، ساخته شده است. این سرویس Fitbit Pay ، برنامه کیف پول دیجیتالی این شرکت است که در داخل ساخته شده است.

اکنون Fitbit 199 پوند بخرید

با استفاده از ECG حرکت می کند
withings-move-ecg-6-indybest.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟
ساخته شده در GPS 50M ؟ بدون
عمر باتری : 1 سال

Inings از دست های آنالوگ به جای صفحه لمسی استفاده می کند ، بنابراین به نظر می رسد بیشتر شبیه یک ساعت سنتی است. شماره گیری در یک شماره گیری حدود 100 درصد کالری شما را محاسبه می کند. این آخرین مدل همچنین قادر است با نگه داشتن صفحه نمایش ، ECG (همانطور که از نام آن پیداست) از مچ دست شما اندازه گیری کند. نتایج در برنامه همراه هوشمند مشاهده می شود. همچنين مي تواند به دنبال ضربان قلب نامنظم باشد كه ممكن است فيبريلاسيون دهليزي را نشان دهد. باتری قابل تعویض بدان معنی است که شما هرگز نیازی به شارژ کردن Move ECG ندارید ، بلکه فقط یک بار در سال باتری را عوض می کنید. این مسیر پیاده روی ، دویدن و شنا را دنبال می کند ، اما دامنه وسیعی از فعالیت های برخی از مچ بند هوشمند ها نیست. مچ بند هوشمندی خواب خوب است – خواب عمیق و سبک اندازه گیری می شود.

خرید در حال حاضر £ 129.95، Withings از

سامسونگ ساعت Galaxy aktiv2
samsung-galaxy-watch-activ2-indybest-0.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟
ساخته شده در GPS 50M ؟ بله
عمر باتری : یک روز

آخرین سامسونگ دارای ویژگی های بسیاری است ، از جمله اینکه اگر ضربان قلب شما به طور غیرمعمول بالا یا پایین باشد ضربان قلب را با نوتیفیکیشن مشاهده می کند. برخی از ساعتهای قبلی Galaxy دارای یک حاشیه دوار بودند که راهی مناسب برای تعامل با آن بود. این چیزی است که قابل بحث حتی بهتر است: گودی حرکت نمی کند بلکه دیجیتالی لمس شما را تشخیص می دهد و بر همین اساس پاسخ می دهد ، برای مثال بین منوها حرکت می کند. اگرچه با آیفون کار می کند ، هنگام جفت کردن آن با تلفن اندرویدی ویژگی های اضافی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید از آنچه با تلفن خود می پوشید عکس بگیرید و ساعت می تواند چهره ای با رنگ های مکمل ایجاد کند. این ویژگی ها شامل مچ بند هوشمندی خواب و نظارت بر ورزش پیشرفته است.

اکنون 259 پوند ، سامسونگ بخرید

مچ بند هوشمند Huawei band 3 pro
huawei-band-3-pro-indybest.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟
ساخته شده در GPS 50M ؟ بله
عمر باتری : حداکثر 14 روز

گروه Huawei بسیار ارزش دارد و در یک صفحه نمایش OLED رنگی و GPS با قیمت بسیار مناسب بسته بندی می کند. از کیفیت ساخت خوب و قاب آلومینیومی هوشمند در اطراف صفحه نمایش برخوردار است. نمایش رنگی بسیار عالی به نظر می رسد اگرچه چند چهره تماشایی وجود دارد. این واقعیت که دارای GPS در هیئت مدیره است به معنای آن است که می توانید عملکردهای خود را دقیقاً مچ بند هوشمندی کنید بدون اینکه توسط تلفن هوشمند خود کوچک شود. می گویم GPS می تواند کمی قفل کند ، بنابراین می توان قبل از شروع کار آن را فعال کرد. ارائه داده پیشرفته در برنامه تلفن های هوشمند ، بنابراین شما می توانید ضربان قلب را با سرعت در حال مقایسه ، به عنوان مثال ، که مفید است. برخی از اعلان های اصلی تلفن شما در مچ بند هوشمند نشان داده می شوند.

اکنون 49.99 پوند ، آمازون بخرید

مچ بند هوشمند HR Fitbit Inspire
fitbit-inspire-hr-3qtr-core-indybest.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟ بله ، به 50 متر
GPS داخلی؟ بدون
عمر باتری : تا 5 روز

اگرچه از بعضی جهات به اندازه هوآوی محقق نشده است ، این یک مچ بند هوشمند ارزشمند دیگر با سادگی و طراحی به جلو است. صفحه نمایش تک رنگ به راحتی قابل خواندن است ، اگرچه در بالای و پایین حاشیه های بزرگی وجود دارد ، بنابراین به اندازه نگاه اول بزرگ نیست. 15 حالت ورزش شامل دوچرخه ، دویدن و یوگا وجود دارد. جلسات تنفس هدایت شده برای کمک به شما در یافتن لحظه ای آرام وجود دارد. اینها به خوبی کار می کنند ، اگرچه برنامه Breathe اپل ساده ترین و رضایت بخش ترین این نوع تمرینات است. هنگام شروع پیاده روی ، دویدن ، دوچرخه سواری یا شنا به طور خودکار تشخیص خواهد داد. نسخه ای بدون مانیتور ضربان قلب با نام Fitbit Inspire نیز با قیمت 69.99 پوند در دسترس است. بین اتمام های سیاه ، یاس بنفش و سفید و سیاه انتخاب کنید.

اکنون Fitbit 89.99 پوند بخرید

گروه هوشمند Xiaomi Mi 4
xiaomi-mi-smart-band-4-fitness-tracker.jpg.jpg
مانیتور ضربان قلب؟ بله ضد
آب؟
ساخته شده در GPS 50M ؟ بدون
عمر باتری : تا 21 روز

نام تجاری چینی Xiaomi به دلیل قیمت های پایین شناخته شده است. برای داشتن صفحه نمایش OLED رنگی و مانیتور ضربان قلب برای 35 پوند قابل توجه است. برخلاف برخی از مچ بند هوشمند های گران قیمت ، مانیتور ضربان قلب همیشه روشن نیست ، باید آن را فعال کنید. همچنین خواب REM را اندازه گیری نمی کند ، اما نور و خواب عمیق را به اندازه کافی مچ بند هوشمندی می کند. رابط کاربری به اندازه مثلاً Fitbit صحیح نیست ، و گهواره شارژ شما را مجبور می کند واحد مچ بند هوشمند را از مچ بند هوشمند خارج کنید. اما ، از آنجا که ماندگاری باتری حداکثر سه هفته است ، لازم نیست این کار را هر روز انجام دهید.

اکنون بخرید 34.99 پوند ، شیائومی

حکم: مچ بند هوشمند های بدنسازی

دو مارک معتبر در مچ بند هوشمند های بدنسازی عبارتند از Fitbit و Withings. HR پالس Withings از بزرگ همه کاره است، هر چند Withings از حرکت ECG دارای چنین ویژگی های پیشرفته آن را به بهترین ارزش در اینجا. آخرین نسخه Fitbit در مقابل 2 ، انتخاب مناسبی برای کاربران تلفن اندرویدی است ، در حالی که دارندگان آیفون باید برای ترکیب کاملی از مچ بند هوشمندی پیشرفته ، طراحی عالی و متنوع بودن ، اپل واچ سری 3 را انتخاب کنند .

بررسی محصولات IndyBest بی طرفانه ، توصیه ای مستقل است که می توانید به آنها اعتماد کنید. در بعضی مواقع ، اگر روی لینک ها کلیک کنید و محصولات را خریداری کنید ، ما درآمد کسب می کنیم ، اما هیچ وقت اجازه نمی دهیم که این موضوع پوشش ما را مغرضانه کند. بررسی ها از طریق ترکیبی از نظرات متخصص و آزمایش در دنیای واقعی گردآوری می شود.