بازداشت یک انكار كننده کرونا

[ad_1]

گروه جامعه: پلیس اسپانیا در اقدامی نه‌چندان معمول یک فرد منکر همه‌گیری کووید-۱۹ را به اتهام رواج نفرت و خشونت در شبکه‌های مجازی و اینترنت بازداشت کرد.

فرد بازداشت‌شده ۳۸ سال دارد و ساکن زاراگوزا در شمال شرق اسپانیا است.

این فرد مدعی‌ست همه‌گیری کووید-۱۹ دروغ است و مقام‌های بهداشتی، پزشکان و پژوهشگران، و رسانه‌ها «پشت آن هستند».

فرد بازداشت‌شده همچنین از کسانی که او را در فضای مجازی دنبال می‌کنند می‌خواست تا به روزنامه‌نگاران و سیاست‌مداران حمله کنند.

او در یکی از حساب‌های کاربری‌اش نوشته «همه این مشکلات یک راه‌حل دارد: تیراندازی به پشت سر پدرو سانچز (نخست‌وزیر اسپانیا)».

این فرد همچنین کسانی که به وجود ویروس کرونا و همه‌گیری فعلی باور دارند را «ابلهانی» توصیف کرده که «سزاوار است بمیرند».

پلیس اسپانیا مرد ۳۸ ساله را «تهدیدی جدی» برای سلامت عموم توصیف کرده و پس از ردیابی موفق شده او را در جایی اطراف زاراگوزا بازداشت کند.

بازداشت‌ها در ارتباط همه‌گیری کووید-۱۹ هرچند اقداماتی معمول نیستند، اما در برخی کشورهای جهان رخ داده‌اند. برای نمونه در سنگاپور برای اولین بار دو شهروند چینی به‌اتهام پنهان‌کاری در مورد رفت‌وآمدهای خود رسما محاکمه شدند یا در کره جنوبی نیز رهبر یک فرقه مذهبی به‌دلیل آن‌چه فریب و اخلال در روند مقابله با شیوع ویروس کرونا و در نتیجه انتشار بیشتر آن عنوان شده، بازداشت شده است.

[ad_2]

Source link

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet