ایده اسباب کشی

ایده اسباب کشی

اگر قصد اسباب کشی از منزل تان را دارید و به دنبال ایده های خلاقانه برای اسباب کشی هستید، بهتر است  این مطلب را از دست ندهید. ما در این مطلب می‌خواهیم ایده اسباب کشی را به شما آموزش دهیم و ترفندهای جالبی را برای آسان کردن اسباب کشی را به شما یاد دهیم قطعاً یاد گرفتن چنین ترفندهایی می ‌تواند برایتان اسباب کشی را راحت تر کند اگر خودتان بتوانید در این ترفندها کمی خلاقیت نیز به خرج دهید می تواند برایتان یک اسباب کشی و ایده آل و فوق العاده را به وجود آورد. همچنین اگر به ایده های بیشتری نیاز دارید، کافیست از ایلنا در این راستا کمک بگیرید.

مزایای ایده اسباب کشی

وقتی شما برای اسباب کشی از ایده اسباب کشی استفاده کنید مزایایی خواهد داشت از جمله این مزایا  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کم ‌کردن نیاز شما به کارگر برای اسباب کشی از منزل تان
  •  کاهش دادن زمان برای بسته بندی کردن وسایل تان بنابراین می توانید در وقت تان نیز صرفه جویی کنید.
  • با استفاده از ترفند ها و ایده های خلاقانه برای اسباب‌ کشی دیگر به انواع و اقسام کارتون های متعدد نیاز نخواهید داشت.

با توجه به تمامی مزایای گفته شده برای داشتن ایده اسباب‌ کشی پس با ما همراه بمونید از این ایده ها با خبر شوید.

ترفندهای خلاقانه

شاید با خودتان فکر کنید که اسباب کشی و جمع کردن وسایل منزل در یک زمان کوتاه امکان پذیر نمی باشد و قطعاً این که بتوانید در یک مدت زمان کوتاه اسباب کشی آسانی داشته باشید برای تان جای تعجب دارد اما بعضی از افراد با ایده های خلاقانه و ترفند هایی که در ذهنشان وجود دارد می ‌تواند یک اسباب کشی بدون زحمت را و در کمتر از یک تا دو هفته انجام دهند و به منزل جدیدشان نقل مکان می ‌کنند پس اگر شما هم می خواهید از این ایده های خلاقانه عقب نمانید و بتوانید اسباب کشی ایده آل داشته باشید با ما همراه بمانید ما در ادامه اشاره مختصری به ایده های اسباب کشی خواهیم داشت.

انجام اسباب کشی بدون وقت تلف کردن:

هرچه سریع تر  اقدام به اسباب کشی کنید و در اولین فرصت  کارتان را شروع کنید هرچه اسباب‌ کشی تان را به عقب بیندازید خودتان ضرر خواهید کرد بنابراین  یکی از ایده‌ های اسباب کشی این است که شما بدون تلف کردن وقت تان شروع به کار کنید و وسایل تان را ببندید.

وسایل اضافی و بدون استفاده:

دیگر وقت آن رسیده است که از شر وسایل اضافی و بدون استفاده که در خانه تان مانده است خلاص شوید همچنین  در هنگام اسباب کشی برای اینکه بتوانید بارتان را سبک تر کنید و به حجم وسایل تان را  کمتر کنید بهتر است که تمام این وسایل اضافی را از خودتان دور کنید تا به کارتان سرعت ببخشید.

انرژی داشته باشید:

برای اسباب کشی انرژی و حوصله خرج کنید و بهتر است در این موقع تمام حوصله و انرژی تان را برای این کار بگذارید زیرا جمع کردن وسایل و اسباب کشی به انرژی و حوصله زیادی احتیاج دارد بنابراین برای این کار می توانید از دوستان و نزدیکان خود نیز کمک بگیرید تا بتوانید کارتان را با سرعت بیشتری پیش ببرید.

نظم:

یک عامل مهم در اسباب کشی نظم می باشد شما باید بدانید که جای هر کدام از وسایل را کجا می گذارید و بدون اینکه جای وسایل را مشخص کنید اقدام به باز کردن کارتون ها نکنید زیرا این کار باعث شلوغی بیش از حد در خانه تان شده و  سردرگم می شوید بنابراین در اسباب کشی نظم را رعایت کنید تا از سردرگمی نجات پیدا کنید و یا اینکه از چند نفر کمک بگیرید و هر کدام وظیفه چیدن وسایل خاصی را در منزل به گردن بگیرد.

لباس ها:

در زمان اسباب‌ کشی لباس‌ ها و وسایلی که قرار است در کمد آویزان شود را در همان ابتدا آویزان کنید تا از دست و پای تان جمع شود و از شلوغ بودن جلوگیری کنید.

کشوهایتان را خالی نکنید:

یکی از ایده های اسباب کشی این است که نیاز نیست حتماً کشوهای کمد خودتان را خالی کنید و وسایل موجود در آن ها را بسته بندی کنید چون می توانید کلا کشو را درآورده و کشو را بسته بندی کنید این طور از سنگینی کارتان می کاهید.

نیروی کمکی:

همانطور که گفتیم می توانید برای آسان تر کردن اسباب کشی تان از نیروهای کمکی استفاده کنید این کار هم باعث صرفه جویی در وقت تان می شود و همین که اسباب کشی راحت تر انجام می شود.

بسته بندی وسایل:

یکی از ایده‌های اسباب کشی نحوه بسته بندی کردن وسایل می باشد شما باید بلد باشید که چگونه وسایل را بسته بندی کنید تا بتوانید به آسانی آن ها را جابجا کرده و در کمترین زمان آن ها را جمع کنید و حتماً باید بسته بندی را با دقت انجام دهید تا وسایل از بین نروند.

وسایل شکستنی:

از وسایل شکستنی تان در حین اسباب‌ کشی مراقبت کنید و بهتر است که آن ها را درون روزنامه بپیچید تا در حین جابجایی آسیبی به آن ها وارد نشود و آن ها را در میان لباس ها قرار دهید تا فشاری بر روی آن ها وارد نشود.

علامت گذاری کنید:

بعد از جمع کردن وسایل  و قرار دادن آنها درون کارتون ها بهتر است  روی کارتون ها را علامت بزنید و مشخص کنید که هر کدام از کارتون ها  مربوط به چه نوع وسایلی می باشد تا در حین جابجایی نسبت به حمل آن ها دقت لازم اعمال شود.

وسایل بزرگ:

وسایل بزرگی مانند میز، مبل و صندلی در حین اسباب کشی نیاز به دسته بندی خواهند داشت .

در کل برای اینکه بتوانید یک اسباب کشی راحت و بی دردسر داشته باشید می توانید از یک شرکت‌ اسباب کشی معتبر استفاده کنید اما  ما سعی کردیم که ایده های اسباب کشی را در این مقاله خدمت تان عرض کنیم و امیدواریم که از این مطالب استفاده کامل را برده باشید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet