امارات: ارتباط امارات با اسرائیل مهم است

[ad_1]

گروه بین‌الملل: وزیر مشاور امارات در امور خارجه امارات اعلام کرد، کشورش می‌تواند در زمینه‌های مختلفی مانند مقابله با کووید- ۱۹ و فناوری با اسراییل همکاری کند.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، انور قرقاش، گفت، ارتباط با اسراییل به نتایج بهتری منجر خواهد شد. وی افزود، امارات می‌تواند با اسراییل در برخی زمینه‌ها از جمله مقابله با کرونا و فناوری با ادامه وجود اختلافات سیاسی بین دو طرف همکاری داشته باشد. قرقاش در سخنرانی خود در کنفرانس کمیته یهودیان آمریکا؛ کمیته مرتبط با حقوق یهودیان گفت: برقراری ارتباط با اسرائیل از اهمیت بسیاری برخوردار است و نسبت به سایر مسیرهایی که در گذشته دنبال شده‌اند، نتایج بهتری را در پی خواهد داشت. وی ضمن اشاره به اختلافات با دولت اسرائیل مدعی شد: ما نیز با تحقق راه حل دو کشوری موافقیم زیرا می‌خواهیم منطقه شاهد امنیت بیشتر باشد که بتوان به لحاظ دیپلماتیک و با مذاکره مسائل منطقه را حل کرد. قرقاش درباره نشستن هواپیمای امارات در اسرائیل گفت: ما با اسرائیل روابطی نداریم اما در عین حال می‌دانیم منطقه صرف نظر از دین، وابستگی‌ها و نژادشان نیاز به همکاری با اسرائیل دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>