اقدامات تنبیهی برای ناقضان تحریم لیبی

[ad_1]

گروه بین الملل: آلمان، فرانسه و ایتالیا بر فشار خود علیه ناقضان تحریم تسلیحاتی لیبی افزوده‌اند. مجازات‌هایی علیه ناقضان تعیین شده است. لیستی از شرکت‌های ترکیه، امارات و اردن که در امر حمل جنگ‌افزار به لیبی مشارکت دارند، تهیه شده است.در اواسط ماه ژوئیه سه کشور ایتالیا، فرانسه و آلمان در حاشیه نشست سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در بروکسل، ناقضان تحریم‌های تسلیحاتی لیبی را تهدید به مجازات کرده بودند.به‌رغم آن، برخی از کشورها به مداخله آشکار خود در جنگ لیبی ادامه داده‌اند. در همین رابطه سه کشور آلمان، ایتالیا و فرانسه اعلام کرده‌اند که  علیه ناقضان تحریم‌های تسلیحاتی لیبی اقدام خواهند کرد. لیستی از شرکت‌ها و افرادی تهیه شده که در امر کمک‌رسانی تسلیحاتی به طرفین درگیر در جنگ لیبی مشارکت دارند. این  شرکت‌ها و افراد متهم هستند که برای انتقال جنگ‌افزار به لیبی، کشتی، هواپیما و دیگر وسائل حمل و نقل مهیا کرده‌اند.حمل سلاح  به لیبی عملا ناقض قطعنامه تحریم تسلیحاتی این کشور از سوی سازمان ملل است. قطعنامه‌ای که در سال ۲۰۱۱ و پس از سرنگونی معمر قذافی به تصویب رسیده بود.قرار است لیست ناقضان تحریم‌های تسلیحاتی لیبی پس از پایان تعطیلات تابستانی برای بررسی و تصویب به شورای وزیران اتحادیه اروپا ارائه شود. پس از تصویب، اقداماتی تنبیهی و مجازات‌هایی علیه این شرکت‌ها اعمال خواهد شد.
در گزارش یاد شده آمده است که دارایی‌های این شرکت‌ها در اتحادیه اروپا مسدود خواهد شد و افزون بر آن، شرکت‌های کشورهای عضو اتحادیه اروپا از انجام معامله با این شرکت‌ها منع می‌شوند.

 

[ad_2]

Source link

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme