آمین از موفقیت فروش خانه

پس برای بسیاری از ما, خانه ما, نشان دهنده تک ما – بزرگترین دارایی مالی نمی کند, آن را حس برای کسانی که با توجه به فروش خانه خود را به استفاده از یک استراتژی است که کمک خواهد کرد که رسیدن به بهترین نتایج ممکن ، پس از بیش از یک دهه به عنوان املاک و مستغلات مجوز فروشنده در ایالت نیویورک, من تلاش کرده اند به تمرکز بر روی برخی از مفاهیم کلیدی و مسائل و مراجعه به این عنوان آمین از به طور موثر فروش خانه. امیدوارم که این در نظر گرفته شده و خطاب به کل تراکنش دوره از زمان هنگامی که یک تصمیم به فروش خانه خود را از طریق تمام مراحل و به اوج خود رسید در اختتامیه دوره ما شاهد نتایج بهتر و به مراتب کمتر استرس زا را تجربه می کنند. با که در ذهن این مقاله تلاش خواهد کرد به طور خلاصه به بررسی نظر و بحث در مورد با استفاده از رویکرد حفظی چرا این است معنی دار و قابل توجه است.

1. عامل بیان; توجه; استعداد: قبل از استخدام یک خاص عامل املاک و مستغلات خود را به دقت مصاحبه چند را انتخاب کنید و یکی که شما احساس می کنید بهترین جا برای شما می باشد! برخی از ویژگی ها و دارایی های شما باید به دنبال عبارتند از: تمرکز و توجه (خدمات به شما); به خوبی توسعه یافته مربوط به استعداد و مهارت – مجموعه ای; چگونه به خوبی یک مفصل رویکرد خود را ایده ها و راه برای ارائه بهترین خدمات!

2. بازاریابی: به عنوان بخشی از روند مصاحبه خود را بپرسید که چگونه یک عامل را به طور موثر خود را در بازار املاک. تقاضا این فرایند تواند سفارشی برای خاص خود را در خانه و نه صرفا یکی دیگر از همان قدیمی همان قدیمی, شیرینی خشک – روش برش! دریافت جزئیات بیشتر از طرح بازاریابی فرایند و رویکرد آنچه در آن شامل و استدلال/ دلایل/ منطق پشت این سیستم. بهتر است یک برنامه بازاریابی و سیستم بیشتر فرصت ها و غیره.

3. همدلی; تعالی: مگر اینکه/ تا زمانی که آینده نگر عامل نشان می دهد که یک تمایل به طور موثر گوش دادن و یادگیری از هر تجربه و گفتگو به منظور یادگیری نیازهای اهداف و اولویت ها و برداشت و در ادامه با بیشترین میزان واقعی همدلی شما نمی تواند در خدمت با سطح تعالی شما نیاز و شایسته!

4. تفاوت های ظریف; محله: چگونه یک حرفه ای املاک و مستغلات تشخیص و آدرس تو رفتگی در دیوار خود را در خانه متناسب با نزدیک انجام دهید و با استفاده از آن دانش و اطلاعات به ادامه با خاص و تفاوت های ظریف برای رسیدگی به حق مجموعه ای از واجد شرایط خریداران آینده نگر? چه دارایی و منفی, محله از نظر ایمنی و راحتی مدارس ، یک عامل با دانش محلی اغلب کمک می کند تا با این عینیت و تمرکز.

فروش خانه ممکن است, مغز, جراحی, اما با استفاده از یک رویکرد کیفیت کمک می کند تا آن را انجام داده بیشتر به طور موثر ، با استفاده از آمین رویکرد و سیستم خوب و نقطه شروع!

ایندکسر