آموزش سئوی محتوا

سرعت صفحه
موتورهای جستجو تأکید بیشتری بر داشتن سایتهای سریع بارگذاری می کنند – خبر خوب این است که این نه تنها برای موتورهای جستجو بلکه برای کاربران و نرخ تبدیل سایت شما سودمند است. Google در واقع یک ابزار مفید در اینجا ایجاد کرده است تا به شما پیشنهادات خاصی در مورد تغییر در سایت خود برای پرداختن به مشکلات سرعت صفحه ارائه دهد.

اثر سرعت صفحه در جستجوگرها
دوستی با موبایل
اگر سایت شما در حال رانندگی است (یا می تواند در حال رانندگی باشد) ترافیک قابل توجهی از موتورهای جستجو از جستجوی تلفن همراه برخوردار است ، چگونه سایت شما “دوستانه به همراه” سایت شما را در رتبه بندی شما روی دستگاه های تلفن همراه ، که یک بخش سریع در حال رشد است ، تأثیر می گذارد. در بعضی از سکنه ها ، ترافیک تلفن همراه در حال حاضر از ترافیک دسک تاپ بیشتر است.

گوگل اخیراً یک بروزرسانی الگوریتم را اعلام کرده است که به طور خاص روی این موضوع متمرکز شده است می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی مشاهده ترافیک موتور جستجوی تلفن همراه به همراه برخی از توصیه های خاص برای به روزرسانی موارد جدید در پست اخیر من کسب کنید ، و در اینجا دوباره Google یک ابزار رایگان بسیار مفید برای ارائه توصیه هایی در مورد چگونگی برای اینکه سایت شما از نظر موبایل راحت تر باشد.

مبانی جستجوگرهای موبایل
http://tinyurl.com/vpna6la
https://rebrand.ly/5sm32nn
https://bit.ly/3c7WdKn
https://xip.li/97bhMK
https://is.gd/kGVA6b
https://v.gd/SKJxGS
https://v.ht/6EiFt
https://plink.ir/8G5Kz
https://u.nu/6fpzd
https://clck.ru/Mukjg
http://ulvis.net/hcaX
https://cutt.ly/gtZ4F6f
https://shrtco.de/kjf2n
http://tny.im/jciLB
منبع :http://rlu.ru/2Fv5U

ایندکسر