آدلر: پیانو و ارگ تولید کننده لوئیزویل, کنتاکی

[ad_1]

این شرکت آغاز شده و در سال 1903 توسط کوروش آدلر و R. S. هیل در لوئیزویل کنتاکی صرفا به عنوان یک عضو سازنده. به عنوان رایج بود با بسیاری از تولید کنندگان بزرگ این مشارکت اغلب شامل یک سرمایه گذار و متخصص و هنرمند. آدلر بود موفق مالک زیادی چوب شرکت. R. S. هیل بود از Mason & Hamlin کارخانه. هیل خواهد بود سرپرست که در طراحی ابزار و موفق خود را ساخت و با کیفیت.

لوئیزویل, کنتاکی, شد, عجیب و غریب, محل با توجه به این که اکثر تولید کنندگان را انتخاب نیویورک و شیکاگو و بوستون به عنوان مکان ایده آل. آدلر انتخاب لویی با توجه به آن خوب راه آهن دسترسی و احساس اعتماد به نفس است که این محل می تواند سود آور باشد. آدلر نقل مکان به ساختمان های موجود که قبلا اشغال شده توسط یک شرکت مبلمان.

در سال 1904 برنامه ریزی برای یک کارخانه بزرگ کشیده شد تا ساخته شود در سراسر خیابان. اما اختلاف به وجود آمد با اعضای شورای شهرستان. آدلر می خواستم یک سوئیچ ساده نصب و راه آهن برای اتصال دو نیروگاه. برخی از اعضای شورای اعتراض به برنامه بدون هیچ دلیل روشنی و خرده بحث در گرفت. در نهایت پروژه ساختمان جدید شد اوراق و در نتیجه صدها نفر از دست داده و ساخت و ساز شغل.

آتش سوزی آغاز شده و در بسته بندی اتاق که به تخریب بخشی از ساختمان است. آسیب در حدود $15,000 (approx. $380,000 امروز). اعتبار کامل داده شد به آتش نشانی در غیر این صورت همه را از دست داده اند. آب برای خاموش کردن آتش سوزی با خسارت زیادی به این ابزار ،

آدلر تولید بزرگ و با شکوه نمایشگاه در لوئیزیانا خرید نمایشگاه در سنت لوئیس. این نمایشگاه که به معرفی بستنی مخروطی. ظاهرا این نمایشگاه یک موفقیت بود که آنها تا به حال به دست آمده پنج سال قرارداد با سیرز & Roebuck به ساخت Beckwith ارگان.

در سال آینده آنها تا به حال 100 نفر از کارکنان درآمد $50-$150 در هر ماه.

این کارخانه شد و در نهایت گسترش به 100 ، 000 فوت مربع و اشغال یک شهر تمام بلوک. این شرکت تا به حال خود را در نیروگاه 350 اسب بخار و 500 چراغ های الکتریکی با بیش از ده مایل از سیم برق.

شرکت حمل و نقل 40 ارگان ها در هر روز و تبدیل شد به بزرگترین تولید کننده در لوئیزویل در آن زمان است. بین 1910 -1928 آنها همچنین ساختمان آدلر پیانو, شناخته شده به عنوان Beckwith پیانو به عنوان فروخته شده توسط سیرز از طریق کاتالوگ خود را.

آدلر تولید و همچنین به عنوان ژئو. P. خم پیانو شرکت در نهایت می تواند خریداری شده توسط سیرز & Roebuck شرکت که همچنان به فروش پیانو و اندام تمام راه را تا سال 1949.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>