پالو آلتو ، – 3 مارس سال 2020 – Wurl پیشرو در ارائه دهنده streaming video توزیع و خدمات تبلیغاتی برای تلویزیون متصل (CTV) امروز اعلام کرد که آن را تأمین تحویل ایستگاه بین راه TV رفتن به مقصد برای شکار و علاقه مندان به سامسونگ TV Plus.

با پیوستن به Wurl شبکه ایستگاه بین راه است که ساخت آن بیش از 1000 ساعت ماهیگیری و شکار نشان می دهد و فیلم از بیش از 70 بالا تولید کنندگان قابل دسترس بیشتر را به آن جامعه از میلیون ها نفر از بینندگان. اعمال نفوذ Wurl های تصویری توزیع تخصص Waypoint گسترده فروشگاه 3,000+ قسمت تمام طول و فیلم از جمله BuckCommander تعقیب نوامبر, آپارتمان, کلاس, به, آبی, محلی دانش میانه Whitetail آب شور تجربه نقطه شکستن نقره پادشاهان Team200 و Struttinbuck در حال حاضر در دسترس برای سامسونگ TV Plus کاربران برای گسترش برنامه های اضافی OTT جریان سیستم عامل و اضافه کردن صدها نفر از قسمت های جدید در هر ماه از آن به سرعت در حال رشد کتابخانه در آینده است.

برای تیم عملیات در ایستگاه بین راه تلویزیون یکی از قوی ترین ارزش می افزاید: از Wurl توزیع و قابلیت کسب درآمد است و به حداقل رساندن درد اولیه نقاط اتصال با یک پلت فرم جدید.

“در آوردن شبکه ما بر روی سامسونگ تلویزیون به علاوه ما به دنبال ساده کردن فرایند برنامه ریزی محتوا و کسب درآمد از کانال ما” گفت: ساز براک مدیر اجرایی در ایستگاه بین راه تلویزیون. “ماموریت ما این است که آموزش و تجهیز و توانمند سازی نسل جدیدی از outdoorsmen و Wurl را بهترین در کلاس تصویری, توزیع, تکنولوژی است که کمک به ما برای رسیدن به آن است. آنها یک شریک ارزشمند برای ما و کیفیت خدمات و تخصص خود را در محتوای عملیات تیم بی بدیل است.”

“پخش شبکه های تلویزیونی می خواهند گسترده توزیع, اما آن را گران و دشوار است و برای مدیریت تکنولوژی منحصر به فرد مورد نیاز هر CTV پخش آنلاين خدمات. Wurl شبکه حذف این چالش ها با ارائه یک سطح شیب دار است که متصل به همه چیز” گفت: Sean Doherty, مدیر عامل شرکت Wurl. “من هیجان زده هستم که Waypoint تلویزیون در حال پیوستن به Wurl شبکه است.”

در مورد Wurl
Wurl پیشرو در ارائه دهنده streaming video توزیع و خدمات تبلیغاتی برای تلویزیون متصل (CTV) عمل بازار پیشرو Wurl شبکه متصل جهان فیلم بالا در تولید با بزرگترین خدمات ویدئویی. Wurl باعث آن گردیده به صورت تصویری تولید کنندگان به ساخت و پیگیری توزیع جهانی برای مارک خطی کانال رویدادهای زنده و VOD و به مدیریت و کسب درآمد خود را تبلیغ ویدیویی موجودی. Wurl دفتر مرکزی اش در پالو آلتو کالیفرنیا. برای اطلاعات بیشتر www.wurl.com.

در مورد ایستگاه بین راه تلویزیون
با دفاتر در چاتانوگا تنسی و Austin, Texas, ایستگاه بین راه در حال ساخت یک “شبکه عصر مدرن” و رسیدن به میلیون ها نفر از علاقه مندان در فضای باز با خواص آن در سراسر جریان و تلویزیون کانال پادکست شبکه ها و رسانه های اجتماعی.برای کسب اطلاعات بیشتر در ایستگاه بین راه تلویزیون بازدید https://waypointoutdoors.com/.

تماس با رسانه ها:
تریسی Sheehy
مبارکه ارتباطات برای Wurl
wurlpr@breakawaycom.com
212.616.6003

سازنده براک
ایستگاه بین راه تلویزیون
builder@waypointtv.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im