امانت می بیند مسیر به پرداخت قضاوت داده رشد در درآمد جدید کسب و کار خطوط

VidAngel فراهم می کند که نسخه های ویرایش شده–هیچ عکس “ناخواسته” زبان خشونت-از محتوای ویدئویی در جریان Netflix و آمازون نخست گفت: متولی آن در ورشکستگی واصل شده یک برنامه سازماندهی مجدد.

VidAngel گفت: رشد در درآمد و موفقیت جدید خطوط از کسب و کار اصلی نمایش انتخاب شدهاند چراغ امانت جورج هافمن به نتیجه گیری این شرکت دارای یک مسیر به پرداخت کردن حکم دادگاه علیه آن بیش از 14 سال است.

VidAngel درخواست تجدید نظر از دادگاه کالیفرنیا قضاوت آن را در حال حاضر به پرداخت ادامه خواهد داد سرمایه گذاران در این شرکت می توانید با نگه داشتن سهام خود و VidAngel مدیریت و هیئت مدیره را وادار به ماندن بگیرید.

“قانون ورشکستگی توسط کنگره تاسیس شد به شرکت یک فرصت برای بازسازی بازگشت خود به, پا, پرداخت وام خود را و همچنان به جلو حرکت کند” گفت: هافمن, با توجه به بیانیه ای عرضه شده توسط این شرکت است. “VidAngel یک برنامه سازماندهی مجدد است که می کند که فقط. پس از ورود از یک سوء قضاوت در یک مقدار که در ابتدا به نظر می رسید غیر قابل عبور این شرکت کسب و کار و درآمد در حال رشد هستند و این شرکت در حال گسترش است به خطوط جدید از کسب و کار. با توجه به شخص ثالث کارشناسان مالی استخدام به توصیه من در فرایند سازماندهی مجدد VidAngel را رشد قوی باعث می شود پرداخت قضاوت در کامل امکان پذیر است. من مشتاقانه منتظر به دادگاه تایید یک برنامه به طوری که VidAngel ظهور می تواند از ورشکستگی و پرداخت بدهی های خود و تمرکز بر رشد کسب و کار بزرگ.”

VidAngel که قبلا ویرایش شده دی وی دی برای ایجاد آنچه آنها استدلال شد خانواده دوستانه نسخه های هالیوود, کرایه, اما دادگاه حکم ناشی از آن را به دنبال حفاظت از ورشکستگی و در همان زمان شیفت به فیلتر کردن زبان و محتوا برای جریان نسخه در Netflix و آمازون نخست و HBO از طریق iOS, آندروید, و Roku.

در نهایت دادگاه اعطا studios $64.2 میلیون.

“ما نمی خواهد در این موقعیت امروز نبود حمایت و وفاداری مشتریان و سرمایه گذاران و انعطاف پذیر VidAngel تیم گفت:” VidAngel مدیر عامل نیل هارمون. “ما از اجتناب از تهدیدات از خاموش شدن به قادر بودن به بگو فقط ما ارسال لایحه’.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im