شما تقلا کردن راه خود را به میز خود و پانچ ساعت تلاش خود را برای شمارش ساعت تا ناهار یا جلو Facebook برای 37 بار که ساعت در حالی که پروژه ها و مهلت های مارپیچی خارج از کنترل است.

صدا آشنا است ؟ وجود دارد یک اصطلاح برای این احساس بی تفاوتی و ترس و خستگی است که می آید با مشاغل استرس بالا و عدم کنترل: فرسودگی شغلی.

یک 2018 مطالعه توسط گالوپ که در نگاه 7,500 کارکنان تمام وقت در سراسر چندین محیط کار یافت بیش از 20 درصد از کارکنان گزارش اغلب یا تقریبا همیشه احساس سوخته در محل کار. یکی دیگر از 44 درصد گفت: آنها احساس آنها سوخته تنها برخی از زمان — به این معنی که حدود دو سوم از کارگران تمام وقت تجربه آن را در برخی از راه.

“من فکر می کنم بسیاری از این افراد فقط احساس واقعا غرق می گوید:” امی Neuheisel کارمند برنامه کمک مشاور با ایجاد کرد خانواده مرکز خدمات در فارگو.

او می بیند مشتریان هر روز که استفاده از مزایای کارمند خود را برای خدمات مشاوره, چه می شود که برای رفع مشکلات در کار و مسائل شخصی یا هر چیز دیگری. “مردم به من و بسیاری چون آنها فقط خسته ام و هیچ دلیل پزشکی. آنها فقط احساس مانند آنها هیچ انگیزه در پایان روز است.”

در ماه مه گذشته سازمان بهداشت جهانی شامل فرسودگی شغلی در 11th تجدید نظر در طبقه بندی بین المللی بیماری ها به عنوان “یک شغلی پدیده است.” در حالی که آن را نه به عنوان یک وضعیت پزشکی فرسودگی شغلی می تواند باعث کارگران به احساس خسته خسته یا آنها را دور از کار خود و یا بندر احساسات شدید از بدبینی و منفی در مورد کار خود را.

و اثرات don’t stop پس از کار. این گالوپ مطالعه نشان داد کارمندانی که به طور مداوم با تجربه بالا در سطح فرسودگی شغلی در محل کار بودند دو بار به عنوان به احتمال زیاد به توافق برسند که این مقدار از زمان خود را به کار می گیرد باعث می شود آن را دشوار است به انجام مسئولیت های خانوادگی.

مردم تجربه فرسودگی شغلی در بسیاری از راه های مختلف Neuheisel می گوید. برای برخی از, آن را آشکار به عنوان یک خسته احساس “من نمی خواهم برای رفتن به محل کار” یا “یکشنبه scaries” نوع از چیزی که او می گوید. برای دیگران آن را گرفتن بیمار در اغلب موارد یا نه دوره نقاهت بعد از سرماخوردگی یا بیماری.

“چیزی پیدا کنم واقعا مفید است (خودتان), ‘چه نوع از انرژی هستم آوردن به خانه من در انتهای روز ؟ من در واقع به طور کامل در حال حاضر با اعضای خانواده یا من بیمار با آنها ؟ من به آنها همان انرژی که من مطرح در محل کار و یا باید من صرف تمام انرژی خود را در آن نقطه؟'” او می گوید:.

Neuheisel می گوید به دنبال به جلو به بعد شکستن و یا “چیزی بزرگ” است که یکی دیگر از نشانه های فرسودگی شغلی.

“ما باید به طور مداوم است که شمارش معکوس,” او می گوید.

اما چه تفاوتی بین فرسودگی شغلی و روزمره استرس ؟ در حالی که این دو را مشابه تعاریف شغلی دیده می شود به عنوان یک ثابت به ظاهر بی پایان استرس است.

“من فکر می کنم فرسودگی شغلی ارائه (علائم) متفاوت” Neuheisel می گوید: به خصوص در مشاغل مختلف و یا در میان کسانی که با شدت شخصیت های مختلف. برای یک افسر پلیس یا معلم برای مثال, ممکن است یک احساس بودن “numb” در مورد چیزهایی که او می گوید.

“که واقعا استرس چیزی است که یک بار نوع از چیزی که” او می گوید.

صفت دیگری است که بیشتر در میان کسانی که تنها با شروع به وارد کردن نیروی کار با توجه به Neuheisel.

“دغل سندرم است به خصوص قوی با افراد جدید به خود بزرگ دختر یا پسر, آمیزش پستانی,” او می گوید. “بنابراین مانند ‘من مدرک من یک کار و زندگی حرفه ای من در نهایت و من سوال خودم. من احساس می کنم مثل یک فریبکار. این کار یک fluke, من خوش شانس و اگر مردم در اطراف من می دانستم که چگونه غرق احساس کردم آنها می دانند که من سزاوار نیست این موقعیت است.’ پس ما را در این ” من می توانید مسئولیت رسیدگی به آن را در من بیشتر کار ذهنیت و پس از آن ما در حال سقوط از هم جدا در داخل است.”

اغلب می توانید آن را کارکنان احساس می کنند در حال خفه کننده خود را تحت workloads پیشرو آنها سوال خود را در انتخاب مشاغل.

“مطالعات نشان داده اند که بیشتر پرشور شما در مورد زندگی حرفه ای خود را و یا بیشتر از آن را در خط با شخصیتی خود را بیشتر احتمال دارد شما در حال رفتن به فرسودگی” Neuheisel می گوید.

ویکتوریا لاو می گوید و موقعیت خود را به عنوان یک فیزیوتراپ در حجم بالا و تجربه با فرسودگی شغلی باعث تغییرات زیادی در زندگی او است.

“من می خواهم وجود دارد در 7:30 هر روز صبح و یا قبل از آن و من نمی تواند انجام شود تا 5:30 تا 5:40 پس از آن من می خواهم به رزرو آن را به دریافت به روز مراقبت” لاو می گوید. “این فقط یک کل خیلی از استرس است. من از دیدن بسیاری از بیماران و پس از آن من می خواهم که به خانه می آیند و من می خواهم هنوز هم حدود دو ساعت بر روی کامپیوتر من تکمیل یادداشت های هر شب. من نمی خواهد که با خانواده من و من می خواهم نا امید با آنها را به خاطر آنها شنود من به عنوان من در تلاش برای انجام یادداشت و آن را فقط لذت بخش است.”

لاو می گوید شوهرش حتی شروع به توجه به نشانه های او. در کار او کمک به بیماران احساس بهترین خود را و اجازه دهید آنها را می دانم آنچه که او متوجه او به عنوان درمان آنها, اما زمانی که آن را به مراقبت از خود چیز رو کنار تحت فشار قرار دادند — تا زمانی که یک روز صبح وقتی همه چیز متفاوت بود.

“بزرگترین چیزی بود که من در واقع از خواب بیدار شد و من تا به حال همه این علائم” لاو می گوید. “بی حسی در پا و من تا به حال مغز مه و این همه استرس و چیزهایی که در واقع باعث بیماری لایم که من احتمالا تا به حال برای سال, اما آن را نمی دانند. و (استرس) آورده و در مورد همه این علائم که من فقط می دانستم که هرگز و من در نهایت پاسخ در مورد سه هفته به احساس خام.”

او به دنبال کمک از یک پزشک درمان طبیعی که به توصیه او برای دریافت چک کردن توسط یک پزشک است که تشخیص داده شده ، او از کار به مدت دو ماه.

“پس از دو ماه در تخت من در نهایت فقط تصمیم من نمی تواند به عقب برویم به جایی که من بود,” او می گوید. “آن را فقط بیش از حد استرس زا باشد. شاید یک ماه و نیم یا دو ماه بعد من و همسرم مشترک تصمیم به انجام کاری متفاوت با چیزی است که در خود ما است. بنابراین من باز کوچک عمل و آن را چیزی جدید و متفاوت به این منطقه است.

Lau باز پیروزی کایروپراکتیک و سلامتی 3140 Bluestem درایو عضویت مبتنی بر کایروپراکتیک کسب و کار در وست فارگو.

“بزرگترین چیزی که به انجام است که در سلامت کلی شما و نگاهی که به در نظر گرفتن” او می گوید. “اگر شما در کار استرس شما احتمالا نمی خوردن هست. شما احتمالا نوشیدن مقدار زیادی کافئین و یا هیولا نوشیدنی و چیزهایی مانند آن و احتمالا کوتاه و مغرور.”

در حالی که استرس می تواند با هر شغلی فرسودگی شغلی ندارد. شما می توانید جلوگیری و حتی معکوس فرسودگی شغلی با ساخت تنظیمات به کار می کنید و از خودتان مراقبت کنید. گوش دادن به بدن شما می تواند کمک به جلوگیری از آن است.

نیکی Witte صاحب Freya سالن سوئیت می گوید: او طول می کشد چند مینی تعطیلات هر سال برای جلوگیری از فرسودگی شغلی است. علاوه بر آن, او می گوید: او می تواند شروع به زمانی که او نیاز به یک استراحت.

“من عاشق کارم هستم,” او می گوید. “به یک آرایشگر بزرگ شما باید به. من می دانم که من با نزدیک شدن به فرسودگی شغلی هنگامی که من اصلا نگاه به جلو به آینده به کار شوم.”

Witte شده است یک hairstylist تا 24 سال است. پس از هشت سال از انجام موهای او زمان وقفه و بازگشت به مدرسه به همکاران در رشته طراحی گرافیک. او در زمینه طراحی گرافیک درجه او می گوید: او همیشه یادگیری تکنیک های جدید و روند. Witte نیز طول می کشد چند مینی تعطیلات هر سال برای جلوگیری از فرسودگی شغلی است.

“مکزیک و آریزونا و کالیفرنیا هستند فقط چند مکان من شده است در این سال” Witte می گوید. “من کار واقعا سخت است. من یک مادر تنها. من هم فیبرومیالژیا, پس از آن بسیار مهم است که من خوب مراقبت از سلامت جسمی و روانی. مراقبت از خود بسیار مهم است.”

Neuheisel نیز می گوید: مراقبت از خود مهم است اما پیشگیری کلیدی است.

“من حدس می زنم من چیز شخصی است و بیشتر خود شفقت” Neuheisel می گوید. “درک است که ما به معنای 100 درصد مولد در همه زمان ها. البته من می خواهم مردم را به اولویت بندی مراقبت از خود, اما اگر شما یک مادر تنها که کار دو شغل و شما بچه ها مثل آره من است که شما در حال رفتن برای رسیدن به آبگرم در هر هفته. آن را فقط واقع بینانه نیست. بنابراین به نظر من این پیشگیری اولین و مهمترین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im