پیشگامان سه گل به ثمر رساند و در دوره دوم از جمله دو در یک ماده از 14 ثانیه به عنوان آنها رفت و به شکست مورهد 5-1 روز پنج شنبه در اکسل انرژی مرکز.

“ما از طریق آن پایین 2 و لوقا نمرات آن را 2-1 و در حال حاضر ما چیزی برای کار با” مورهد مربی جان Ammerman گفت. “متاسفانه آنها ساخته شده یک چند نقش. این یک نتیجه ناامید کننده اما از آغاز تا پایان این تیم بهتر برنده شد.”

Gramer , مینه سوتا, آقای هاکی فینالیست شکست یک شات گذشته هیل-موری ارشد دروازه بان Remington Keopple یک فینالیست برای فرانک Brimsek دروازه بان جایزه سال.

اما پیشگامان’ دانشجوی سال دوم بادپا نیک پیر جواب داد: حق بازگشت با گل دوم خود را یک دقیقه بعد. جرد جنسن انداخت یک شات در هدف و پیر به خاک سپرده شد دوباره بجای اول برگشتن در حالی که دست خوش پیشامد میشه به سمت چپ خود را به آن را 3-1.

“ما به این هدف است و ما فکر می کنیم رفتار خود را پانچ و ما از رفتن به قادر به گزاف گویی برگشت” Gramer گفت. “اما زمانی که آنها به این هدف دلخراش بود.”

جنسن اضافه شده یک جفت از اهداف صرف 14 ثانیه از هم جدا به او دومین دوره شمارش با 5:48 به قبل از دوم تنفس. او را برداشت تا عبور از دیلن Godbout او به عنوان عبور از خط آبی در با حداکثر سرعت دویدن در حافظه skated راست در unopposed و جعلی فورهند و پشت دست ضربه زدن قبل از رفتن فورهند به پنج سوراخ برای هدف اول. دوم تقریبا یکسان اما او به پایان رسید با یک قفسه بالا wrister.

“آنها بی امان بر جن” Gramer گفت. “آنها می آیند در موج پس از موج پس از موج و ما نمی انجام این کار بسیار به سرعت آنها را.”

این Spuds موفق تنها سه عکس در هدف در دوره دوم در حالی که پیشگامان به حال 19.

مورهد ادامه داد: برای مبارزه پیدا کردن یک جواب برای پیر, پیشگامان’ گلزن برجسته. او بریده کلاه ترفند در دو دوره در 4-3 به پیروزی Spuds در به طور منظم فصل آخر و افزود: دو گل و یک کمک در دولت چهارم.

“این (Pierre) در چهارمین بازی ما” Ammerman گفت. “او تا به حال دو امشب به طوری که در چهار بازی او دارای دو کلاه کلاهبرداری و دو گل. که خیلی خوب است برای یک 10th, گریدر.

“او یک مرد شما کلید, اما آن را فقط از شروع به پایان خوب نیست. او به ثمر رساند اما می توانست بچه های دیگر نیز هست. آنها فوق العاده ای در انتقال و ما نبودند خوب در نگه داشتن آنها را.”

Pierre اولین هدف آن ساخته شده 2-0 برای پیشگامان با 6:54 در اولین دوره است. او را برداشت تا عبور از جو Palodichuk در منطقه دفاعی پرواز کرد تا در سمت چپ بال skated توسط defenseman لوقا Gramer برش در سراسر چهره از هدف و سپرده backhander بین مورهد دروازه بان هادسون هاجز — همچنین یک Brimsek جایزه فینالیست.

چارلی Strobel داد پیشگامان اولیه سرب 3:45 به اولین دوره است. دانشجوی سال دوم defenseman اکسل Begley ارسال یک صلیب-یخ تصویب به مقابله و هاردی اسکیت تا جناح راست. هاردی گذاشته به Strobel که اخراج از بالای سمت راست دایره آن را 1-0.

مورهد وارد آن 17 کشور مسابقات با 21-5-1 رکورد. چهار نفر از Spuds ” پنج زیان آمد به دولت مسابقات تیم — Hill-موری, Andover, افرا گراو و Warroad. آنها تنها تیم در مسابقات دولت با یک فینالیست برای هر دو آقای هاکی (Gramer) و فرانک Brimsek جایزه (هاجز).

این Spuds ساخته شده سوم دولت مسابقات ظاهر در چهار سال دوم خود را-راست از مسابقات به پایان رسید و در یک چهارم نهایی پس از 4-2 دست دادن به ادینا فصل گذشته. ساخته شده آن را به دولت عنوان بازی در سال 2017, از دست دادن به گراند رپیدز ، که Spuds پنجم مسابقات قهرمانی بازی ظاهر نیز پس از ساخت آن در سال 1994 تا سال 2001 2004 و 2009.

ورود به مسابقات اندوور و مورهد مورد علاقه به بازی هر یک از دیگر در مرحله نیمه نهایی در روز جمعه به عنوان شماره 1 و شماره 4 دانه بود. که نیمی از سمت راست. آنها روز جمعه اما در تسلی براکت در ظهر در 3M عرصه در Mariucci. Huskies هستند مربی سابق مورهد بازیکن هاکی علامت Manney.

سیزده Spuds سالمندان خواهد خود را به پایان برساند preps استخدام در تسلی براکت.

“بچه ها فوق العاده ای از شخصیت کودکان و نوجوانان” Ammerman گفت. “یک چیز در مورد این سال تیم — آنها بی امان آنها به رقابت پرداختند فوق العاده سخت است. و این فقط بر روی یخ. و خاموش کردن یخ آنها حتی بیشتر شخصیت کودکان و نوجوانان است.

“من فکر می کنم تیم ما با وجود ناامیدی امشب در حال پوستر کودکان و نوجوانان برای دولتی دبیرستان لیگ. ما 19-از-20 multisport ورزشکاران تیم ما معدل یک 3.72 ما یک بچه رفتن به وست پوینت (کای حلم) ما دو valedictorians (کارتر جانسون و حلم). کسانی که نه بچه ها که می آیند در هر روز است.”

اول: 1, HM, Strobel (هاردی Begley) 3:45. 2, HM, Pierre (Palodichuk) 10:06.

دوم: 1 M Gramer (Triggs, Gess) 2:44. 3, HM, Pierre (Jensen Strobel) 3:56. 4, HM, Jensen (Godbout) 10:58. 5, HM, Jensen (Godbout Pierre) 11:12.

سوم: هیچ به ثمر رساند.

موجب صرفه جویی: M هاجز 9-16-4-29, Kunka 0-0-1-1; HM, Keopple 10-2-7-19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de