کوری Mousseau, 27, از, Duluth, Minn. منتشر شد در اوراق قرضه پنج شنبه, آوریل 2 پس از ظاهر شدن در Cass County دادگاه منطقه در کلاس C جنایت به اتهام سرقت و ورود غیر قانونی به یک وسیله نقلیه است. او همچنین با اتهام جنایی فساد بزه کلاس.

مورد حول محور دو حادثه رخ داده است که در عرض یک ساعت از یکدیگر در روز شنبه, فوریه. 29 اسناد دادگاه گفت. پلیس در ابتدا در پاسخ حدود 11 صبح به روستای مکزیکی در 814 اصلی Ave. که در آن مدیر رستوران کارول Zetocha گفت Mousseau شروع به پریدن کرد از طریق دو پنجره پنجره در سمت شمال رستوران.

Zetocha گفت: پنج شنبه, مارس 3 که Mousseau آمد به رستوران در صبح روز شنبه و در خواست آمبولانس. سپس او رفت و به شمال به سمت دهلیز که تزئین شده با گیاهان اسناد دادگاه گفت.

Corey Mousseau

کوری Mousseau

“این خیلی عجیب و غریب” Zetocha گفت. “او سعی به بلند کردن و پرتاب آن را در برابر پنجره و سپس او فقط رفت و حق را از طریق آن.”

پلیس صحبت با Mousseau که به نظر می رسد به برخی از کاهش در او را از طریق شکستن پنجره Zetocha گفت. Mousseau که گفته گفت او با استفاده از LSD حاضر درمان های پزشکی و افسران منتشر شد او را به اتهام بزه اسناد دادگاه گفت.

در 11:35 صبح Mousseau سعی کردم به جلو و یک زن از ماشین که پارک شده بود در YMCA 400 1st Ave. S. اسناد دادگاه گفت. Mousseau باز راننده مقابل درب فریاد زد و او را به بیرون و سپس در رسید و او را برداشت اسلحه اسناد دادگاه گفت.

زن فریاد زد چند بار اما Mousseau گفته متوقف نمی تا زمانی که او متوجه یک سال 2-کودک در صندلی عقب.

“آه شما یک بچه” Mousseau گفته گفت قبل از در حال اجرا به دور است.

Mousseau پلیس گفت که او می خواست برای رسیدن به ماشین به طوری که او می تواند گرم کردن و درایو صفحه اصلی اسناد دادگاه گفت. او پس از آن گرفته شده به Essentia بیمارستان اما پاک شد به رزرو به Cass County, زندان, پلیس گفت:.

Corey Mousseau, 27, of Duluth, Minn., is accused of jumping through a window Saturday, Feb. 29, at the Mexican Village in downtown Fargo. The double pane window was seen boarded up before the restaurant opened Tuesday, March 3. April Baumgarten/ The Forum

کوری Mousseau, 27, از, Duluth, Minn. متهم است که پریدن را از طریق یک پنجره چهار شنبه, فوریه. 29 در روستای مکزیکی در مرکز شهر فارگو. دو قاب پنجره دیده می شد سوار تا قبل از رستوران باز جمعه, آوریل 3. مارس Baumgarten/ انجمن

Mousseau منتشر شد پس از اولین تعامل با افسران چون پلیس هم شاهد تخطی از قانون فارگو سخنگوی پلیس جسیکا Schindeldecker نوشت: در یک ایمیل.

“این طبیعی است,” او گفت:. “مگر در مواردی که افسر می تواند بیان فرد تهدید به خود ما نمی تواند آنها را وادار به دنبال توجه پزشکی به عنوان آن را نقض حقوق خود است. افسران نیز نمی دستگیری کسی که برای یک بزه و جرم آنها شاهد در داکوتای شمالی قانون است که چرا او اجازه داده شد تا صحنه را ترک کنند.”

پلیس میتواند یک فرد به ظن ارتکاب جرم در صورت وجود علت احتمالی که مربوط به دومین حادثه Schindeldecker گفت.

“قربانی درست توسط جیغ جلب توجه به خود و مقاومت در برابر Mousseau به عنوان او تلاش به جلو و او را از خودرو,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im