نتایج اولیه نشان داد بایدن رهبری این زمینه در مینه سوتا دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در نزدیک به سه دهه در حدود 36 درصد با ایالت ورمونت برنی ساندرز حمل 32 درصد است. آسوشیتد پرس در 8:45 p. m. به نام مسابقه بایدن.

در سازمان دیده بان حزب در مینیاپولیس بایدن هواداران تشویق می کردند و در آغوش گرفت که خبر آمد در سراسر تلویزیون در Elsie است. و چند اعتبار دولتی برای برگزاری تعیین کننده در مبارزات انتخاباتی به عنوان ایالت مینه سوتا ctq فقط ساعت زودتر به پایان رسید مبارزات انتخاباتی او انداخت و او را حمایت بایدن. و ساندرز که بسیج در کشور یک روز قبل از آن به نظر می رسد قادر به جذب آن است.

مینه سوتا همراه با 13 کشورهای دیگر و یک قلمرو برگزار حزبی انتخابات مقدماتی روز سه شنبه و در ترکیب این رقابت ها به مجموعه ای تعیین خواهد شد که بانک یک سوم از کل نمایندگان در انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقات. همانطور که از 8:30 p. m. بایدن متصلب بود تا برنده در آلاباما, آرکانزاس, North Carolina, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا در حالی که ساندرز بریده پیروزی در کلرادو و ورمونت.

در پی چندین آخرین لحظه تصمیم گیری های دموکراتیک نامزدها به رها کردن مسابقه, مینه سوتا, رای دهندگان گفت: آنها تا به حال به تغییر تصمیم گیری های خود را از رفتن به پای صندوق های رای.

باب ویتنی یک نوازنده و صاحب کسب و کار بود که در جشن خود 76th تولد با رفتن به پای صندوق های رای در شهرستان گفت: او رای دادند بایدن. اما اگر Klobuchar تا به حال کاهش یافته و از نژاد او گفت که او تا به حال یک زمان سخت تصمیم گیری.

“من پاره شده بین این دو” ویتنی گفت: اما Klobuchar “ساده” این تصمیم برای او هنگامی که او کاهش یافته است. “من فکر می کنم او درست است.”

چشم انداز منتقل و با تنها چند ساعت قبل از مینه سوتا رای دهندگان شد تا برای شروع مصاحبه برگه های رای خود. Klobuchar روز دوشنبه اعلام کرد که او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را. و او همراه با سابق دموکراتیک امیدوار پیت Buttigieg و بتو o’rourke تایید بایدن در یک تجمع در دالاس.

در ضمن در شب دوشنبه ساندرز متوقف کرد در عرصه در St. Paul دعوت Klobuchar و Buttigieg را حامیان را برای رای دهی به او و اصرار Minnesotans به پیوستن به وزش ائتلاف با هدف به مسدود کردن مسیر خود را به نامزدی.

خیابان سبز, 56, گفت: انتخاب بین نامزدهای دموکرات تغییر چندین بار قبل از او ساخته شده او تصمیم نهایی در St. Paul حوزه در روز سه شنبه. او کاهش یافته است به اشتراک بگذارید که او در نهایت برداشت اما گفت که او امیدوار است برای دیدن یک رئیس جمهور جدید “که احساس کرامت ورود و مهربانی” آمده ژانویه 2021.

در سال های اخیر, سبز گفت که او می بیند یک سنبله در نفرت و تعصب که او به عنوان دیدگاه “در اصل حمایت از رئیس جمهور چه او می گوید و می کند.” او گفت که او نگرانی برای سه تن از فرزندان نوجوان و آینده کشور است.

“من نگران هستم در مورد نژاد پرستی. من نگران متوسط — آنچه شما می گویند و در حال حاضر و آن را OK” سبز گفت. “من نگران هستم در مورد نوجوانان و نسل جوان با که و چگونه آن را به رنگ خود زندگی است.”

برای دیگر رای دهندگان انتخاب شد واضح تر به عنوان آنها رفت و به پای صندوق های رای.

اریک Clapp از Wadena گفت: او حمایت الیزابت وارن زیرا او قدردانی خود را برنامه ریزی دقیق و کار با جوامع محروم.

“(او) شما نمی خواهید برای سرنگونی کل سیستم اما این راه وجود دارد که این سیستم می تواند کار بهتر برای همه و من فکر می کنم که واقعا یک چیز مهم” Clapp گفت. “و او با این قصد که او را منتشر کرده و از این راه است که او را از صحبت در بحث او انگشت در آن پالس از نوع آنچه اهرم به جلو در درون نظام آن را عادلانه تر.”

خواه اولیه رای دهندگان در سمت چپ با عدم قطعیت کمتر مورد که برای انتخاب به عنوان تنها نامزد به نظر می رسد در انتخابات. اوباما رای دهندگان گفت: آنها خوشحال برای کمک به انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. با 26.5 درصد از حوزه گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آماده برای برنده شدن در این مسابقه.

در حالی که وجود دارد برخی از ویژگی های مسائل گزارش شده در رای گیری مکان های مقدماتی به نظر می رسد به رفتن بدون یک مسئله مهم در روز سه شنبه. برخی از مقامات انتخاباتی گزارش شده کم مردم در انتخابات برای هر دو مسابقات اما رای دهندگان گفت: آنها با استقبال از بازگشت از ریاست جمهوری اولیه بیش حزبی قفقاز.

“من می خواهم اولیه” هارون پیرسون از Pequot دریاچه گفت: رای گیری در خارج از محل. “من فکر می کنم که بیشتر مردم قادر به شرکت در یک اولیه و واقعا ممنون که به خاطر من فکر می کنم بیشتر مردم باید درگیر در روند سیاسی است. من از دست این جلسه دیوانگی کمی و احساس شما می توانید صدای خود را شنید کمی بیشتر در انجمن اما حزبی است که هنوز هم اتفاق می افتد. “

کاج و دریاچه اکو خبرنگار مجله تراویس Grimler Fargo Forum خبرنگار دیو اولسون مرکزی غرب تریبون خبرنگار کارولین لانج و Wadena پیشگام خبرنگار مجله ربکا Mitchell کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de