نمای هوایی از # 19F جمعیت در مقابل کنگره آرژانتین. عکس عمومی از Dronera.

هزاران نفر اعتراض در مقابل آرژانتین کنگره ملی در پایتخت بوئنوس آیرس در فوریه 19, 2020, در حمایت از قانونی کردن سقط جنین.

سقط جنین غیر قانونی در آرژانتین و مجازات زندان به جز زمانی که بارداری ناشی از تجاوز به عنف و یا زمانی که آن را خطری برای زندگی زن است.

ماه مارس بود که توسط کمپین ملی برای حق قانونی و امن و رایگان سقط جنین و متمرکز در تصویب یک لایحه پیشنهادی در مجلس نهم زمان, که اجازه می دهد وقفه داوطلبانه از بارداری و پایان دادن به انسداد دسترسی به سقط جنین که در حال حاضر قانونی است.

این لایحه نزدیک به تصویب رسید در سال 2018 — آن تصویب شد مجلس نمایندگان اما رد در سنا با 7 رای از جمهوری خواهان پوشا احزاب مختلف سیاسی. موضوع سقط جنین در آرژانتین فراتر از خطوط سنتی سیاست حزب.

این لایحه بود پیشنهاد دوباره در سال 2019 اما سیاستمداران حاضر به آن را در نظر بگیرید که در آن زمان به دلیل آن بود که هر سال یک انتخابات و بسیاری از نامزدها ترجیح داده برای جلوگیری از مسائل بحث انگیز است.

در سال 2020 از مدافعان حقوق زنان به خیابان ها ریختند و مجلس یک بار دیگر با امید و شعار “این لایحه در خیابان”:

خوب morningggggggg!ما چگونه دست زدن به آن ؟

# 19F:

http: //

بیت.ly/36TqEAW

در کشور و جهان

ما امروز حق ما از رفتن به خیابان ها که در آن ما #LegalAbortion2020 لایحه است. #LegalAbortion2020

در این عمل که به آن اشاره شد به آنلاین عنوان “#19F” وجود دارد خواسته های اضافی برای اقدام قانونی به همچنین آدرس نابرابری جنسیتی و خشونت femicides, هوموفوبیا, تراجنسی و جامع آموزش رابطه جنسی (ESI) برنامه است که اجباری در هر مدرسه در آرژانتین است اما موانع متعددی مواجه می شوند به برنامه های عملی خود را با توجه به مخالفت محافظه کار و مذهبی بنیادگرا حرکات.

در یک صحنه در مقابل Plaza del Congreso در بوئنوس آیرس سخنرانان اظهار نظر در مبارزات انتخاباتی. همچنین در حال حاضر سه نفر از اعضای شیلی جمعی لاس Tesisکه انجام شده اقتباس از شناخته شده سرود “یک متجاوز در مسیر خود را,” اشاره به سقط مخفی و دختران جوان که مجبور به تبدیل شدن به مادران:

در طول هفته های #19F, #Pañuelazo و #AbortoLegal2020 (به زبان انگلیسی, #LegalAbortion2020) برچسب ها در زمان های رسانه های اجتماعی توسط طوفان:

چرا که آنها در بدن ما است.
به دلیل آن است که ما حق است.
به دلیل آن است که قانونی و یا مخفی.
چرا که هر چه زودتر به جای بعد: از آن خواهد شد قانون 💚 #LegalAbortion2020 #19F

حمایت از ما آرژانتین هموطنان #panuelazo به صورت قانونی سقط جنین! 💚💚💚

امروز امروز امروز امروز امروز امروز امروز #panuelazo آموزش رابطه جنسی برای تصمیم گیری – anticontraceptives برای جلوگیری از سقط جنین و #LegalSafeandFreeAbortion برای جلوگیری از مرگ است. #LegalAbortion2020 💚

ما نمی خواهید به خواندن اخبار مثل این دیگر. ما نمی خواهیم هر کاری را به مرگ در وحشت از پنهان کاری. اجازه دهید بی تفاوت باقی می ماند. حق #LegalSafeAndFreeAbortion یک ماده از سلامت عمومی است.

زودتر از بعد #ItWillBeLaw 💚 LegalAbortion2020

همبستگی بین المللی

نمادین سبز #19F دستمال (pañuelazo در اسپانیایی) استفاده شد در تظاهرات حمایت در آرژانتین و فراتر از آن در چندین شهر در سراسر جهان:

تمام قدرت من برای آرژانتین ، من همیشه آن را می گویند: چه مقدار از آن است که من یاد ما یاد بگیرند از شما. شما را در رسیدن به آن.

🇦🇷 💚 # LegalAbortion2020

زنان در کلمبیا سقط جنین آن است که یک واقعیت صرف نظر از اینکه آیا یا نه آن قانونی است.

ما می خواهیم آنها را به انجام آن را با خیال راحت و بدون قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

آموزش رابطه جنسی برای تصمیم گیری های جلوگیری از بارداری برای جلوگیری از سقط جنین و سقط قانونی و نه به مرگ! #LegalAbortion2020

دو سال پیش #pañuelazo پدید آمده که در آغاز سال 2018 قانونی بحث حقوقی سقط جنین در آرژانتین. #19F برای حق قانونی و امن و رایگان سقط جنین در سراسر امریکا لاتین.

“سقط جنین بله سقط جنین بدون من تصمیم می گیرید که.” 💚

ما آرژانتین خواهر نیاز امروز به احساس حمایت از ما در هشتگ #LegalAbortion2020 ما می دانیم که از آن خواهد شد قانون مبارزه نگه دارید و بدانید که شما تنها نیستید

رئیس جمهور جدید است که به نفع زدایی

در دسامبر 2019 زمانی که دولت جدید در آلبرتو فرناندز و معاون رئیس جمهور کریستینا فرناندز د کیرشنر از Frente de Todos ائتلاف در زمان دفتر ریاست جمهوری تایید این لایحه خواهد بود خطاب در سال 2020 است.

فرناندز رئیس جمهور آشکارا اعلام کرد خود را به در حمایت از قانونی کردن سقط جنین. در این ماه اعلام کرد که اجرایی خواهد شد در حال حاضر لایحه ای برای آن جرم زدایی. این نشانه تفاوت از دولت قبلی از Mauricio Macri (2015-2019) بود که برای اولین بار به آدرس سقط جنین بحث در سال 2018 اما از لحاظ سیاسی محافظه کار و چشم انداز.

ترکیب آرژانتین مجلس همان است که دو سال پیش اما بسیاری از به اشتراک گذاری این امید برای تغییر نظر در سال 2020 را سیاسی جدید. با توجه به نظر سنجی اکثریت آرژانتین حمایت قانونی کردن سقط جنین.

به تاریخ رسمی جزئیات از هر لایحه و گام های بعدی برای توسعه خود شده اند ساخته شده است. هر چه اتفاق می افتد آرژانتین فمینیست را ادامه مبارزه تا حق سقط جنین مندرج در قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im