سابق دانشگاه استنفورد ستاره Chasson Randle بسکتبال حرفه ای است که در یک ناراحت کننده نقطه. او قادر به بازی بسکتبال چین تیم با توجه به شیوع کروناویروس اما او نیز محروم شانس خود را برای بازگشت به, بازگشت به NBA است.

مثل هر بازیکن دیگر در CBA کاردینال تمام زمان گلزن برجسته شده است در برزخ پس از چین لیگ معلق بازی در فوریه. 1 بیش از ترس از اثرات ویروس. او بر خلاف دیگران که او را دو بار امضا 10 روز NBA قرارداد پس از بازگشت به ایالات متحده است. هر دو معاملات باطل شد که Randle نمی تواند ترخیص کالا از تیم خود را در چین.

رزمندگان بودند بنا به گزارش یکی از شش تیم با علاقه Randle در ماه اوت قبل از او در سمت چپ به ثبت نام با تیانجین شیرها. Randle برای رزمندگان’ summer league تیم در سال 2015 پس از خروج از دانشگاه استنفورد و با توجه طلایی امور خارجه را امضا کرده است چهار بازیکن به 10 روز معاملات در سه هفته گذشته آن می ایستد به همین دلیل آنها می توانستند علاقه.

6-پا-2 گارد تیراندازی شوت 40 درصد 3-اشاره گرها در 49 بازی با جادوگران فصل گذشته اما او نمی تواند به عقب در NBA مگر اینکه طلا شیرها باید یک تغییر از قلب است. چرا که او هنوز تحت قرارداد با طلا شیرها آنها را امضا کرده در کوتاه مدت NBA معاملات است که خشم خود را عامل.

“خود پرداخت و در حال حاضر با هیچ تاریخ ارائه شده از زمانی که او دریافت خواهد کرد و دستمزد بدهکار” دارل وارد ESPN گفت:. “او شده است ارائه فرصت به ثبت نام 10 روز عقد قرارداد با تیم NBA اما تیانجین را رد کرده است او FIBA ترخیص کالا از گمرک با وجود این واقعیت است که 10 روز قرارداد منقضی خواهد شد قبل از همه شایع خرما اگر چین فصل خواهد شد.

“Chasson است که نه تنها مانع از ساخت درآمد بلکه از پیشبرد حرفه خود را به عنوان یک بازیکن NBA. ما در حال صحبت کردن با آگاهی به این ناعادلانه موضوع برای Chasson بلکه برای دیگر بازیکنان با استعداد که در حال بازگشت از چین و ممکن است تجربه مسائل مشابه به زودی.”

Randle با توجه به ESPN حق درخواست فایل با FIBA چرا که این تیم از دست رفته پرداخت.

ESPN گزارش داد نزدیک به 40 آمریکایی ها در تیم 20 تیم CBA از جمله پالو آلتو را جرمی لین و همچنین لنس استفنسون و Ty Lawson. بیشتر به خانه فرستاده شدند و در ابتدا گفت: انتظار بازی برای از سرگیری شاید اواخر فوریه. وجود دارد در حال حاضر انتظار وجود دارد نمی توان بسکتبال وجود دارد دوباره حداقل تا اوایل ماه آوریل ارائه شده در این فصل نه تنها لغو شد در حالی که این بیماری باقی می ماند uncontained.

Lin سابق جنگجو بود که یک ستاره برک آوت با نیکز که “Linsanity” در زمان خاموش در سال 2012 نیز کنار این CBA را تعلیق از بازی.

31-در سال گذشته با بازی در NBA در سال 2018 در تورنتو که در آن او به طور متوسط 7.0 امتیاز 2.6 ریباند و 2.2 کمک در 23 بازی. لین در حال حاضر کار کردن با رویاهای همچنین ساخت آن را بازگشت به NBA است.

“Tbh این کشش از زمان مرا به یاد سال 2011 NBA تحریم” Lin گفت: در Instagram داستان در مورد ریشه های Linsanity. “هیچ کس انتظار می رود مقدار پس از آن (و مردم انتظار نداریم که بسیار در حال حاضر). اما همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد. …”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im